Samsung Galaxy J7 2016 SM-J710FQ Android 8.1.0 TWRP ve ROOT Dosyası

• Konbuyu başlatan Karakaya144
  • Başlangıç tarihi
K

Karakaya144

Arkadaşlar ben GSMTURKEY'de yeniyim. Ilk öncelikle herkese selamlar.??
Arkadaşlar konulara baktim ama bu konuya ait tam bir konu bulamadim.(daha çok yakın var ama değil)
Neyse hemen başlıyım.
Arkadaşlar ben sm-j710fq sürüm: 8.1.0
Twrp ve root dosyasini çok aradım ama(hep 7.1 veya 7.0 gibi dosyalara rastladım) maalesef bulamadim varsa atarsanız çok iyi olur. Bazi konulara baktim ve gerçektende konu açan arkadaşlara bilmedikleri şeyler hakkında çok iyi bilgiler verdiğinizi gördüm bende sorunumu söylemek istedim.
(Daha önce çok denedim ve telefonum kapandı. Sonra kendi romunu atmak zorunda kaldım. Sonrada firmware ama şuanda kullanılabilir durumda.)
Yardımcı olursanız çok mutlu olurum...

Arkadaşlar ben GSMTURKEY'de yeniyim. Ilk öncelikle herkese selamlar.
Arkadaşlar konulara baktim ama bu konuya ait tam bir konu bulamadim.(daha çok yakın var ama değil)
Neyse hemen başlıyım.
Arkadaşlar ben sm-j710fq sürüm: 8.1.0
Twrp ve root dosyasini çok aradım ama(hep 7.1 veya 7.0 gibi dosyalara rastladım) maalesef bulamadim varsa atarsanız çok iyi olur. Bazi konulara baktim ve gerçektende konu açan arkadaşlara bilmedikleri şeyler hakkında çok iyi bilgiler verdiğinizi gördüm bende sorunumu söylemek istedim.
(Daha önce çok denedim ve telefonum kapandı. Sonra kendi romunu atmak zorunda kaldım. Sonrada firmware ama şuanda kullanılabilir durumda.)
Yardımcı olursanız çok mutlu olurum...

[Gizli içerik]
Android 7.0 için plan twrp genelde android 8.0 sürümünde çalışmaktadır.

Deneyin.

Root - Samsung Galaxy J7 2016 SM-J710FQ Android 7.0 TWRP ve Root İşlemi

dediğim gibi bu işlemleri çok yaptim 7.0 veya 7.1 gibi ama maalesef telefon kapandı ve rom atmak zorunda kaldım.
Yardımcı olmaya çalıştığınız icin sonsuz teşekkürler...
Nasıl yani telefon kapandı. Sen ne yapmak istiyorsun ki :unsure:

yulenen dosya izin verlen uzantıları kullanmıyor dıyor...

Geri
Üst Alt