Samsung Galaxy J7 2016 SM-J710FQ IMEI Repair İşlemi

• Konbuyu başlatan OnurYURDAKUL
  • Başlangıç tarihi
O

OnurYURDAKUL

Arkadaşlar telefon rootlamak konusunda biraz acemiyim. Root işlemini yaptım ancak bu seferde imei gitti. Nasıl imei atabilirim ?

Lütfen Konu Acarken Özen Gösterin Konu Yanlış Yerde Acılmış.. Cİhazın Modeli Ne..

Sistem dosyalarına ulaşıp düzeltme durumumuz yok mu ? Sonuçta elimde bir imei var ki cihazın kendi imei zaten
Hocam Büyük İhtmal Cihaza İşlem Yapulmıştır Sizin Tekrardan Boxla Patch İşlemi Yapmanız Gerekecek

Arkadaşlar telefon rootlamak konusunda biraz acemiyim. Root işlemini yaptım ancak bu seferde imei gitti. Nasıl imei atabilirim ?
hocam cf auoto roota gir ordan j710f root indir at uyuyor sıkıntı cıkarmaz sifirla derse el formatı at cıhaz acılmadan dowload moda al gene aynı dosyayı at sorun oke

hocam cf auoto roota gir ordan j710f root indir at uyuyor sıkıntı cıkarmaz sifirla derse el formatı at cıhaz acılmadan dowload moda al gene aynı dosyayı at sorun oke
Hocam daha ayrıntılı anlatırmısın ?. Şuan cihaz rootlu ve rootlu kalsın istiyorum

Hocam Yakınınızda Bİ Teknik Servis Varssa Götürüp Sadece Patch Yapmasını İsteyin Cİhazınız Rootlu Kalacak Meraak Etmeyin
Peki bu MTK cihazlarda olduğunu gibi engineer mod tarzı bir şey yok mu ? Cihaz *#06# yapınca bile hata veriyor.

Peki bu MTK cihazlarda olduğunu gibi engineer mod tarzı bir şey yok mu ? Cihaz *#06# yapınca bile hata veriyor.
Bu cihaz MTK işlemcili bi cihaz degil bide yeni modellerde işe yaramaz

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt