Telefonum Rootlandi root checker uygulamasindan dogruladim
Fakat root uygulaması gelmedi telefonuma ve kullanmak istediğim uygulamalara kok erişim hakkı veremiyorum erişim hakkı alınamadı diyor şu onay kutucuğu fln çıkıyor du ya o yok iste
Ne yapabilirim ?
Bu root yöntemi farklı bir yöntemdir. İzinleri otomatik verir. Ama siz illa izin vereceğiniz şekilde uygulama istiyorsanız. Magisk Manager root yöntemini kullanın.​

Bu root yöntemi farklı bir yöntemdir. İzinleri otomatik verir. Ama siz illa izin vereceğiniz şekilde uygulama istiyorsanız. Magisk Manager root yöntemini kullanın.
Link2sd uygulamasını kullanmak istiyorum ama izin vermiyor otomatik mesela sistem uygulamalarini kaldirmaya çalıştığımda link2sd ye kok erişim izni sağlanamadı superuserden kontrol ediniz gibi vs vs ne yapmam gerekiyor ben ad ect alanı fln olusturacaktim da

Link2sd uygulamasını kullanmak istiyorum ama izin vermiyor otomatik mesela sistem uygulamalarini kaldirmaya çalıştığımda link2sd ye kok erişim izni sağlanamadı superuserden kontrol ediniz gibi vs vs ne yapmam gerekiyor ben ad ect alanı fln olusturacaktim da
Magısık Root Yapın Hocam

Magısık Root Yapın Hocam
Hocam Magisk root yapımında hata verdi ve telefonu yeniden başlattıgımda ise sürekli kapanıp açılıyor açılmıyor yani
orjinal rom mu kurmaya çalıştım yapamadım sizin bunun ile ilgili bana yardımcı olabilecek bir konunuz var mıdr ? yada bana yardım ederseniz sevinirim :)

Hocam Magisk root yapımında hata verdi ve telefonu yeniden başlattıgımda ise sürekli kapanıp açılıyor açılmıyor yani
orjinal rom mu kurmaya çalıştım yapamadım sizin bunun ile ilgili bana yardımcı olabilecek bir konunuz var mıdr ? yada bana yardım ederseniz sevinirim :)
Yazılımı varmı elinizde hazır

Merhaba Arkadaşlar Bu Paylaşağım Konuda Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F 8.1.0 Mroot Dosyasıdır
ODİN AP den Yada Z3x Pdan yükleme Yapabilirsiniz
Cihazda Önemli Bilgileriniz Varsa Yedek Alınız
Kalıcı Root Dosyasıdır..
Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

[Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik]
tşkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

kardeşim çalışmıyor bazı kök dogrulama programları rootlu diyor bazıları rot yok diyor sistemdeki silinmeyen uygulamaları kaldıracam system app remover yükledim kök erişim izni vermiyor 4-5 defa denedim sonuç aynı rotlu bir stock room yokmudur 8.1.0 için

ben rootu attıktan sonra ve ıslem yaptıktan sonra musterı 2 3 gn sonra telefonu gerı getırdıgınde cıhazdda krımızı yazı sekılde custom binary ocked faan cıkıyor cogu cıhazda öyle sorun yasıyorum acaba nedendır bilgisi olan var mı

ben rootu attıktan sonra ve ıslem yaptıktan sonra musterı 2 3 gn sonra telefonu gerı getırdıgınde cıhazdda krımızı yazı sekılde custom binary ocked faan cıkıyor cogu cıhazda öyle sorun yasıyorum acaba nedendır bilgisi olan var mı
Güvenlik Bildirimi Geliyorssa Cihaza Coğu Müşteri Tılayarak O Hale Getiroyr Yada Gelişrici Secenkleri Kapatıyolardır

G610FDDS1CSI1 8.1.0 fabrika sürümünü ODİN ile yüklediğim cihaza bu uygulama ile root attım ve gayet güzel çalışıyordu. Olayı anladım telefon rootlu ama programsız herşeye izin veriyor gayet açık. Ama sorun şu ki bazen telefon rootlu olduğunu unutuyor. Root izni verdiği uygulama root izni vermiyor. Taa ki yeniden başlatana kadar bu sebepten dolayı 1 günde telefonu 10-15 defa yeniden başlattığım oldu.

TWRP+Magisky denedim. TWRP yükledikten sonra wipe yaptığımda cihaz samsung yazısında takılıp kalıyor. Rootu atsanda atmasanda birdaha açılmıyor. Acaba biryerde mi yanlış yaptım dedim 10 defa denedim sonuç yine aynı. Başka yöntemleri denedim onda da 0mb hatası çıkıyor onuda çözdüm yine beni en başa döndüm samsung yazısında takıldım kaldım.

Cihazı 6.0.1 e çektim CF rootu denedim gayet güzel çalışıyor ama Android 6.0.1 bana düşük kalıyor çoğu kullandığım uygulama ve program 6.0.1'de kafayı yiyor.

Başka root yapabileceğim bir yol kaldı mı?

G610FDDS1CSI1 8.1.0 fabrika sürümünü ODİN ile yüklediğim cihaza bu uygulama ile root attım ve gayet güzel çalışıyordu. Olayı anladım telefon rootlu ama programsız herşeye izin veriyor gayet açık. Ama sorun şu ki bazen telefon rootlu olduğunu unutuyor. Root izni verdiği uygulama root izni vermiyor. Taa ki yeniden başlatana kadar bu sebepten dolayı 1 günde telefonu 10-15 defa yeniden başlattığım oldu.

TWRP+Magisky denedim. TWRP yükledikten sonra wipe yaptığımda cihaz samsung yazısında takılıp kalıyor. Rootu atsanda atmasanda birdaha açılmıyor. Acaba biryerde mi yanlış yaptım dedim 10 defa denedim sonuç yine aynı. Başka yöntemleri denedim onda da 0mb hatası çıkıyor onuda çözdüm yine beni en başa döndüm samsung yazısında takıldım kaldım.

Cihazı 6.0.1 e çektim CF rootu denedim gayet güzel çalışıyor ama Android 6.0.1 bana düşük kalıyor çoğu kullandığım uygulama ve program 6.0.1'de kafayı yiyor.

Başka root yapabileceğim bir yol kaldı mı?
Yüksek sürüm yazılım yükleyin ben android 7.0 öneririm ardından twrp kurup magisk yerine supersu kullanın

Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Android 7.0 TWRP + ROOT

Konuyu Beğendikten Sonra Sayfayı Yenileyin
begendim yeniledim ama görünmüyor
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Merhaba Arkadaşlar Bu Paylaşağım Konuda Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F 8.1.0 Mroot Dosyasıdır

ODİN AP den Yada Z3x Pdan yükleme Yapabilirsiniz

Cihazda Önemli Bilgileriniz Varsa Yedek Alınız

Kalıcı Root Dosyasıdır..

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

[Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik]
Setup connection... error z3x boxda bu hatayı veriyor odinle denedim ınıtizallion yazısında kalıyor

Geri
Üst Alt