Yardım Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Açılma Sorunu

• Konbuyu başlatan emin.karakis
  • Başlangıç tarihi
E

emin.karakis

Kolay gelsin arkadaşlar elimde bir G610F var cihaz açılmıyor yazılım attım fakat değişen bir şey olmadı cihaz kendi kendine recovery moda geçiyor aşağıya hataların fotoğraflarını bırakıyorum DM Vericaftion Failed hatası aldığımdan dolayı root atmayı denedim fakat siyah ekranda kaldı. Bir türlü işin içinden çıkamadım ne yapabilirim?
WhatsApp Image 2019-07-03 at 13.59.04.jpeg

Kolay gelsin arkadaşlar elimde bir G610F var cihaz açılmıyor yazılım attım fakat değişen bir şey olmadı cihaz kendi kendine recovery moda geçiyor aşağıya hataların fotoğraflarını bırakıyorum DM Vericaftion Failed hatası aldığımdan dolayı root atmayı denedim fakat siyah ekranda kaldı. Bir türlü işin içinden çıkamadım ne yapabilirim?
Ekli dosyayı görüntüle 5279
Yazılım atmayı denedinizmi?

Evet ustam konuda belirttiğim gibi yazılım atıyorum tekrar recovery de açıyor ve fotoğraftaki hatayı veriyor.

model farklı olabilir sıkıntı yok g610f twrp yukleyin
sonra verdiğim linkteki magiski bir hafıza kartına aktarın sonra
videoyu takip edin sorun düzelecektir

wipe ye girip datayı felan sildinizmi videoda gösteriyo

combinasion deneyin efs ve ya emmc gibi duruyor

combinasion deneyin efs ve ya emmc gibi duruyor
Combination attım fakat aynı sorun devam ediyor bende hatanın efsden olduğunu düşünüyorum.
Wipe data ve Dalvik /ART Cache denedim hepsinde aynı hatayı alıyorum direkt Magisk dosyasını yazmaya çalıştım yine sorun aynı bir şey yapmaya izin vermiyor.

o zaman malese emms başka bişe gözükmüyo

g610f binary kach bu konuda efs dosyasi var denedinizmi

combi ve efs dosyasini yukle dene olmazsa emmc

Geri
Üst Alt