Yardım Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Android 8.1.0 FRP Reset

• Konbuyu başlatan onder1
  • Başlangıç tarihi
O

onder1

merhaba j7 prime frp reset işleminde forumdan bir arkadaşın yöntemini buldum z3x de telefona ait olmayan bir model seçtirip frp reset butonuna tıklamamı istiyordu
işlemleri yaptım ancak an error has occurred while updating the device software adında bir hata aldım cihazım şuan kapanmıyor ne yapabilirim
FACTORY MODE
8.1.0/m1AJQ/G610FDDU1CSB3
DOWLOAD MOD
RP SWREV:B1 K0 S0

o yöntem android 7.0 sürümü için olmalı ustam senin telefon android 8.1.0
burdan verdiğim linkteki dosya android 7.0 bunu indir odin ile telefona yükle sonra tekrar o yöntemi dene işlem başarılı şekilde olacaktır

odin ile nasıl yükleyeceğim kısaca anlatırmısın rica etsem ayrıca bu yazılımın cihazımla uyumlu olup olmadığını nasıl anlıyorsunuz
G610FDDU1CSB3 paylaştığın model bakılırsa u1 bende sana u1 yolladım
odin bölümüne gelirsen
BL-BL
AP-AP
CP-CP
CSC-CSC

Meta-data/foto.zip de kaldı tamamlamıyor
yazılımı z3x ile dene ustam user data kısımını boş bırak
Ekran Alıntısı3.JPG

merhaba j7 prime frp reset işleminde forumdan bir arkadaşın yöntemini buldum z3x de telefona ait olmayan bir model seçtirip frp reset butonuna tıklamamı istiyordu
işlemleri yaptım ancak an error has occurred while updating the device software adında bir hata aldım cihazım şuan kapanmıyor ne yapabilirim
FACTORY MODE
8.1.0/m1AJQ/G610FDDU1CSB3
DOWLOAD MOD
RP SWREV:B1 K0 S0
Ustam 3 Tuş Yapmayı Denedinmi

Orjinal yazılımını bulup yükledim android sürümü tesadüfen 7 deydi talk back ile telefonun ana menüsüne erişim sağladım. orjinal yazılımında hesap makinasından kod yazıp adb yi açarak z3x le frp reset işlemini başarıyla gerçekleştirdim G610FDDU1CSB3
Geçmiş olsun

Geri
Üst Alt