Çözüldü Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Android 8.1.0 IMEI Repair

• Konbuyu başlatan compi569
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dostum Ekran Görüntüsünü Atabilirmisin
ekran görüntüsü attım. 1 tane daha atim
indir (1).jpg
indir (1).jpg

Eyer Yapmadıysanız Sorun Büyük Olur Ve Android 7 Sürümü Odin İle Tekrar Yükleyin Ve Recoveryden Tekrar Format Atın Sorun O Şekil Çözülür Ve Frp Kilidinin Açık Olduğundan Emin Olun

Telefonsuz kaldım şuan, Yardımcı Olacak kimse varmıdır ? Şimdiden teşekkürler

Telefonsuz kaldım şuan, Yardımcı Olacak kimse varmıdır ? Şimdiden teşekkürler
Sizin evde yapabileceğiniz işlemler değil bunlar. Evde anca sitede satılan W3X Programını satın alarak yapabilirsiniz. Onun dışında teknik servise götürmeniz lazım.

Şu an cihaz sim lock, yani sim kilidi var onunda ayrıca kalkması lazım. Oda ayrı bir sorun.

Eyer Yapmadıysanız Sorun Büyük Olur Ve Android 7 Sürümü Odin İle Tekrar Yükleyin Ve Recoveryden Tekrar Format Atın Sorun O Şekil Çözülür Ve Frp Kilidinin Açık Olduğundan Emin Olun
Bunu denedim sorun devam ediyor, yapmadığım şey kalmadı

Bunu denedim sorun devam ediyor, yapmadığım şey kalmadı
Hocam Belli'ki Siz Yanlış Bir Şey Yaptınız Ne Kadar Deseniz İlla Bir Şeyi Yanlış Yaptınız Tek Çare Cep Telefon Servisine Başvurmak.
Bide 6 ya Düşür Yani Yapacağın başka Çare Yok benim Buralarda Olsaydın Yardımcı Olurum Olmasa Bana xwhoamix0 instadan ulaş

Hocam Belli'ki Siz Yanlış Bir Şey Yaptınız Ne Kadar Deseniz İlla Bir Şeyi Yanlış Yaptınız Tek Çare Cep Telefon Servisine Başvurmak.
Bide 6 ya Düşür Yani Yapacağın başka Çare Yok benim Buralarda Olsaydın Yardımcı Olurum Olmasa Bana xwhoamix0 instadan ulaş
android 6 ya düşürsem sorun çözülecekmi? başıma başka iş gelmesin ?

android 6 ya düşürsem sorun çözülecekmi? başıma başka iş gelmesin ?
Dostum Yazılımı Attığında Direk Açma Önce Recoveryden Sıfırla Check Partitionuda Sil Düzelir Cidden İlkez Böyle Bir Şey Görüyorum Bana Gelen J7 Prime Cihazlara Aynı İşlemi Uyguladığımda Hiç Bir Sorun Çıkmazken Seninki Neden Böyle Oldu Ama Sen Yanlış Bir Şey Yaptın.

Sim kilidini kırmak gerekiyor. Z3x 29.5 c***k indirip deneyin.

Hocam Arkadaşın Dediği Gibi Z3X Samsung Tool Pro v29.5 c***k Version Yükle Ve Model Bölümünden Modeli Yaz Unlock Bölümünden read codes yap sonra unlock Ve Sim Kilidi Kırılır.
read codes yapınca program kapanıyor. butun programları denedim aynı. senin önerdiğin super tool programında en sağda partitions kısmında restore imei orirignal( exynos ) sectim . tel download moda aldım işlemi yaptım. sonuç simlock. teaw viemer ile yardımcı olabilirmisiniz ? mümkünse 2 gundur telefonum yok. kafayı yecem

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sim kilidini kırmak gerekiyor. Z3x 29.5 c***k indirip deneyin.
Düzgün çalışan birtane bildiniz varmı ? link... denediklerim ya direk kapanıyo yada program çaışmayı durdurdu diyor. read codes yapınca

read codes yapınca program kapanıyor. butun programları denedim aynı. senin önerdiğin super tool programında en sağda partitions kısmında restore imei orirignal( exynos ) sectim . tel download moda aldım işlemi yaptım. sonuç simlock. teaw viemer ile yardımcı olabilirmisiniz ? mümkünse 2 gundur telefonum yok. kafayı yecem
Tm intagramdan Ulaş x....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt