Yardım Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Boot Sorunu Nasıl Çözülür?

haler

Üye
Selamunaleykum. Bir J7 Prime var. SM-G610F (G610FDDS1CSI1). Cihaza Samsung yazısı geliyor tekrar tekrar kapanıp açılıyor. Recovery'e girmek istediğimde aşağıda eklediğim resimdeki gibi bir hata çıkıyor ve yine tekrar kapanıp açılıp bu ekrana geliyor. Cihaza içindeki yazılımın aynısı yükledim ama durum değişmedi. Bu konuda ustalarımın fikirlerini merak ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

IMG_2018.JPG

Öncelikle full stock rom atın.Sorun devam ederse (cihaz frp off ise) twrp yükleyip,Android 8 ise magisk,Android 7 ise supersu kurun.Açılacaktır.

Selamunaleykum. Bir J7 Prime var. SM-G610F (G610FDDS1CSI1). Cihaza Samsung yazısı geliyor tekrar tekrar kapanıp açılıyor. Recovery'e girmek istediğimde aşağıda eklediğim resimdeki gibi bir hata çıkıyor ve yine tekrar kapanıp açılıp bu ekrana geliyor. Cihaza içindeki yazılımın aynısı yükledim ama durum değişmedi. Bu konuda ustalarımın fikirlerini merak ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Ekli dosyayı görüntüle 12178
Sorun çözüldü mü?

Odin ile twrp dosyasını yüklemek isterken aşağıdaki hatayı veriyor.

<ID:0/043> Added!!
<ID:0/043> Odin engine v(ID:3.1101)..
<ID:0/043> File analysis..
<ID:0/043> SetupConnection..
<ID:0/043> Initialzation..
<ID:0/043> Get PIT for mapping..
<ID:0/043>
<ID:0/043> There is no PIT partition.
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)
<ID:0/043> Removed!!

Odin ile twrp dosyasını yüklemek isterken aşağıdaki hatayı veriyor.

<ID:0/043> Added!!
<ID:0/043> Odin engine v(ID:3.1101)..
<ID:0/043> File analysis..
<ID:0/043> SetupConnection..
<ID:0/043> Initialzation..
<ID:0/043> Get PIT for mapping..
<ID:0/043>
<ID:0/043> There is no PIT partition.
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)
<ID:0/043> Removed!!
Cihazın OEmi Acıkmı

Cihaz verdiğiniz twrp yükledim hata verdi demiştim. Sonra şarjının az olduğunu fark ettim. Şarja taktım biraz şarj açılınca cihaz sanki hiçbir şey olmamış gibi açıldı. Neyse frp falan açtım. Tekrar şarjı azaldığında cihaz aynı saçmalamaya devam etmeye başladı. Bir batarya deneyeceğim. Teşekkür ederim arkadaşlar yardım ve önerileriniz için. Hepinize hayırlı işler.

Cihaz verdiğiniz twrp yükledim hata verdi demiştim. Sonra şarjının az olduğunu fark ettim. Şarja taktım biraz şarj açılınca cihaz sanki hiçbir şey olmamış gibi açıldı. Neyse frp falan açtım. Tekrar şarjı azaldığında cihaz aynı saçmalamaya devam etmeye başladı. Bir batarya deneyeceğim. Teşekkür ederim arkadaşlar yardım ve önerileriniz için. Hepinize hayırlı işler.
Ustam eğer oemi açtıysan bataryaya dokunmadan önce yukarıda dedigimi yap daha önce bu sorunu veren cihazlar yaptığım için söylüyorum sorunsuz çalışmaya devam ediyor bosuna masrafa girmeni istemiyorum diye yazdım sana da hayirli işler

Sorun çözüldü mu ustam?

Yeni bir batarya taktım. Şu an cihaz çalışıyor.

Geri
Üst Alt