Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F IMEI NG Problemi

• Konbuyu başlatan mehmetk2727
  • Başlangıç tarihi
M

mehmetk2727

Herkese kolay gelsin

Sorunum şöyle 7.0 cihazıma launcher yükledim launcher telefonumu mahvetti sürekli ana ekran hatası alıp donduruyodu telefonu format attım bukez imei de sıkıntı oldu bende oreo yükledim bu arada cihazım ORJİNAL SPOT yani full ORJİNAL değildir imeisi çakma imeidir kayıtlı ama başka cihaza aitttir !
Oreo yükledikten sonra İMEİ NG oldu Z3X kullandım MODEM yükledim oda 6.0.1 e ait bir modem dosyasıymış neyse tekrar 7.0 rom yükledim. Bu kez de İMEİ NG ve MODEM hatası verdi ! Modem dosyasını naptım ne ettim bulamadım 300 tane siteye girmişimdir rahat söylüyorum youtube dan 100 tane video izledim yine yok bi sitede buldum şuan aklımda değil orda ise paralıymıış direk çıktım zaten... neyse problemimi anlatıyorum

PROBLEMİM
şuan da İMEİ NG durumda !
MODEM yok ana bant sürümü mevcut değil diyor !
problemim budur kullandığım z3x sürümü 29.5 tir bu konuya hakim arkadaşlar varsa cevap yazsabilir teşekkürler ! ..

NOT: android sürüm : TUR-G610FDDU1BRG1-20180810082830 7.0 ...nougat...

moderatör arkadaş lütfen konumu kapatma en azından işim hallolana kadar !

ilk defa bir foruma üye oldum kurallarda karmaşık geldi kusura bakmayın evet de modem bin i odinle flahlıyorum reset atmıyor öyle donup kalıyor download ekranında yükleme de çıkmıyor !
ellinde box olması lazım modem dosyasını odin ile yazsan bile şebeke gelmez

Geri
Üst Alt