Yardım Samsung Galaxy J8 SM-J810F Set Warrantly Bit Kernel Sorunu

• Konbuyu başlatan gmz2902
  • Başlangıç tarihi
Daha hızlı indirme sağlayan bir program ancak siz başladıysanız kesmeyin bu saatten sonra.
keşke önceden haberim olsaydı 6 saat gösteriyor :D neyse artık telefonum düzelsin de başka bir şey istemiyorum çok sağolun gece gece uğraştınız
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

eğer yazılım inmiyorsa bunu deneyin samsung un kendi sitesinde orjinal rom
Download Samsung Galaxy J8 SM-J810F XSG United Arab Emirates J810FJXS4BSH1 firmware

burdan da odin yükleme programı indir kur

Odin3

inen yazılımı kılasöre çıkar

odin ile yükle

burda size ne yapacağınızı anlatıyor kimseye ihtiyaç duymadan kendiniz yapabilirsiniz​
video olması çok iyi oldu çok teşekkür ederimm

keşke önceden haberim olsaydı 6 saat gösteriyor :D neyse artık telefonum düzelsin de başka bir şey istemiyorum çok sağolun gece gece uğraştınız

video olması çok iyi oldu çok teşekkür ederimm
rica ederim
yapamadığınız başka problemler olur ise
yardımcı olmaya çalışırız​

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (7).png
    Ekran Görüntüsü (7).png
    115.9 KB · Görüntüleme: 12
dediğiniz dosyalar indi yaklaşık bi 5 saatte fakat hata verdi. Neden olmamış olabilir nerde yanlış yapıyorum?
Dosya sıralamaları doğru ama yükleme başarısız başka yazılım denemeniz lazım sanırım cihazin OEM kilidi acmişmiydiniz

dediğiniz dosyalar indi yaklaşık bi 5 saatte fakat hata verdi. Neden olmamış olabilir nerde yanlış yapıyorum?
Odin sürümü uyqun olmuya bilir yazıkımda sorun yok U4 zaten. Repiar yazılım en son odin kulanın

Sorun çözüldü mü?
Yazılımı atarken aldığınız hata nedir?
böyle gösteriyor

Odin sürümü uyqun olmuya bilir yazıkımda sorun yok U4 zaten. Repiar yazılım en son odin kulanın
tamam hemen onu da denyorum

Dosya sıralamaları doğru ama yükleme başarısız başka yazılım denemeniz lazım sanırım cihazin OEM kilidi acmişmiydiniz
evet açmıştım

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (7).png
    Ekran Görüntüsü (7).png
    115.9 KB · Görüntüleme: 7
odin son sürümü indirdim bu sefer de setup connection yazısında kaldı

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (9).png
    Ekran Görüntüsü (9).png
    106.9 KB · Görüntüleme: 11
Yukarıdaki arkadaşın dediği FRP kilidi falan açık değil o konuda sorun yok. Siz rootu nasıl atmayı denediniz acaba odin üzerinden cf auto dosyası ile mi yoksa program vasıtasıyla mı?

Ben her Samsung işleminde Bu Odin sürümünü kullanıyorum bence denemekte fayda var.

Son düzenleme:
Yukarıdaki arkadaşın dediği FRP kilidi falan açık değil o konuda sorun yok. Siz rootu nasıl atmayı denediniz acaba odin üzerinden cf auto dosyası ile mi yoksa program vasıtasıyla mı?

Ben her Samsung işleminde Bu Odin sürümünü kullanıyorum bence denemekte fayda var.
odin üzerinden atmaya çalışmıştım. İndirdim şimdi deniyorum tekrar teşekkürler

olduuu telefonum açıldı herkese çok çok teşekkür ederimm :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
odin üzerinden atmaya çalışmıştım. İndirdim şimdi deniyorum tekrar teşekkürler

olduuu telefonum açıldı herkese çok çok teşekkür ederimm :D
Tam da tahmin ettiğim gibi bu odin sürümü en sağlamı :) rica ederim sağlıklı günler ;)

Geri
Üst Alt