İstek Samsung Galaxy Note 8 SM-N9500 Custom ROM

• Konbuyu başlatan EserCebi
  • Başlangıç tarihi
E

EserCebi

herkese merhaba,

arkadaşlar geçen hafta içinde sitedeki yönergelere göre custom rom yüklemesi yaptım cihaz snapdragon işlemcili çift hatlı yurt dışı cihazı

cihazı bir gün boyunca güzel güzel kullandım ( twpr + hadesrom ) sonrasında sabah kalkınca aşağıdaki şekilde hata aldım.
bir gün boyunca FPR Lock Off şekildeydi. ( apk yükleyip off yapmıştım. ) şimdi android açılmıyor

Odin ve Z3X ile stock rom'a dönmeye çalıştım olmadı. bilgisayarımda ve başka bilgisayara samsung driver vb programları yüklüyorum driverlar tam şekilde fakat işlem devam etmiyor

Odinde start yaptığımda aşağıdaki görseldeki gibi uyarı veriyor ( <id:0/008> can't open the serial(com) port odin )

Ne yapmam gerekiyor. FPR Lock On şekilde eğer OFF yapabilirsem sanki sorunum çözülecek gibi.

resimleri ekleyemedim sonra tekrar ekleyeceğm

herkese merhaba,

arkadaşlar geçen hafta içinde sitedeki yönergelere göre custom rom yüklemesi yaptım cihaz snapdragon işlemcili çift hatlı yurt dışı cihazı

cihazı bir gün boyunca güzel güzel kullandım ( twpr + hadesrom ) sonrasında sabah kalkınca aşağıdaki şekilde hata aldım.
bir gün boyunca FPR Lock Off şekildeydi. ( apk yükleyip off yapmıştım. ) şimdi android açılmıyor

Odin ve Z3X ile stock rom'a dönmeye çalıştım olmadı. bilgisayarımda ve başka bilgisayara samsung driver vb programları yüklüyorum driverlar tam şekilde fakat işlem devam etmiyor

Odinde start yaptığımda aşağıdaki görseldeki gibi uyarı veriyor ( <id:0/008> can't open the serial(com) port odin )

Ne yapmam gerekiyor. FPR Lock On şekilde eğer OFF yapabilirsem sanki sorunum çözülecek gibi.

Cihazı download moda bağlayınca aygıt yöneticisinde görünüyor mu?

herkese merhaba,

Odinde start yaptığımda aşağıdaki görseldeki gibi uyarı veriyor ( 008> can't open the serial(com) port odin )

Download Mode görüntüsü ekleyin daha iyi yardımcı olabilelim

arkadaşlar resimler ekteki gibi
aygit yoneticisi.PNG

Ekli dosyalar

• download mode.PNG
    download mode.PNG
    661.6 KB · Görüntüleme: 32
Sorunu şu sanırım telefonunuz n950u modeli
Bu sonu U olan modeller hepsi sorunlu böyle. Güvenlikleri çok yüksek. Stock rom yükleyip kullanabilirsiniz. Recovery de tam kodu ve u sürümü yazar

odinden yüklemeye çalıştığımdan stock rom bekliyor ve connection error hatası veriyor
recovery mode a giremiyorum normal açmaya çalıştığımda da aşağıdaki şekilde hata veriyor

20190913_132213.jpg

merhaba,

yazılım bilgileri daha evvelki almış olduğum ekran görünüleri ekteki gibidir
ama sanki benim problemim başka gibi çünkü ilk resimde de göründüğü üzeere stock rom yüklemeye çalıştığımda can't open the serial(com) port hatası veriyor. farklı bilgisayar ve farklı usb portlarda da denedim farklı samsung usb driver versiyonunu da denedim
bu telefonun başka tuş konbinasyonu var mıdır farklı bir yere girip herşeyi silip vb gibi bişi ?
yazilim bilgileri.png

merhaba,

ama sanki benim problemim başka gibi çünkü ilk resimde de göründüğü üzeere stock rom yüklemeye çalıştığımda can't open the serial(com) port hatası veriyor. farklı bilgisayar ve farklı usb portlarda da denedim farklı samsung usb driver versiyonunu da denedim
bu telefonun başka tuş konbinasyonu var mıdır farklı bir yere girip herşeyi silip vb gibi bişi ?
Ekli dosyayı görüntüle 7067
Bunu ve BUNU indir ikisinden biri mutlaka yükleyecektir

merhaba,

Ekli dosyayı görüntüle 7067
Cihazınız Çin modeli yani ZCU vereceğim rom en üst sürüm onu kurabilirsiniz.

Cihazınız açılır ama içinde Google Play Mağaza ve Türkçe dil olmaz.

Çin modellerinde ne yazıkki Google Play Mağaza ve Türkçe olmuyor.

Burada

merhaba,

indirdim dosayı yükelemey çalıştım ekteki gibi hata veriyor

yükeleme.PNG

birde benim cihaz modeli için root ( magisk manager + twpr ) ve uygun custom room denemek istiyorum
kaynak paylaşabilir misiniz ?

arkadaşlar BU LINKTEN GÖNDERDİĞİNİZİ İNDİRdim.
ilgilenen herkese teşekkür ederim ADNANMIRSAD56 sana ayrıca teşekkür ederim çok sağolasın.
Ekli dosyayı görüntüle 7096Ekli dosyayı görüntüle 7097
Rica ederim geçmiş olsun
birde benim cihaz modeli için root ( magisk manager + twpr ) ve uygun custom room denemek istiyorum
kaynak paylaşabilir misiniz ?
Bu cihazlarda twrp root VS kullanmak istiyorsanız cihazı reboot yapmadan her seferinde gmaili çıkış yapmanız gerekiyor.
Tek yanlışınız telefona stock rom yüklemek lazım. Kapanırsa açılmaz

Rica ederim geçmiş olsunBu cihazlarda twrp root VS kullanmak istiyorsanız cihazı reboot yapmadan her seferinde gmaili çıkış yapmanız gerekiyor.
Tek yanlışınız telefona stock rom yüklemek lazım. Kapanırsa açılmaz

üstat çok kötü haber verdin şimdi bana başka bir yolu yok mudur ?

bu kırmızı uyarıları atlatsam sanki olacak gibi atlamnın yolu var ise tabi
frp lock custom imaj yükledikten sonra tekrardan ON a dönüyor.

frp enabled.PNG
frp lock.PNG

Merhba banada yardımcı olur musunuz kaç günlerdir uğraşıyorum ama nafile root atamadım twrp den uygun dosyayı yükledim sıkıntı olmadan yükledi ama kilit işareti olan resimdeki gibi oluyor ama twrp modu açılmıyor yardım edin lütfen

Ekli dosyalar

• received_537194210191447.jpeg
    received_537194210191447.jpeg
    24.1 KB · Görüntüleme: 19
  • FB_IMG_1573888372448.jpg
    FB_IMG_1573888372448.jpg
    84.9 KB · Görüntüleme: 21
Geri
Üst Alt