Yardım Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925F Açılmıyor

bufutrr

Üye
Cihaz yalnızca Download modunda açılıyor. U6 4 parçalı yazılım attım. Tek dosyalı yazılım attım. Cihaza bir türlü samsung yazısını getiremedim. Araştırma yapınca Bootloop, ön yükleyici başarısız gibisinden bir hata olduğunu öğrendim. Bunun çözümü var mıdır? Cihazı ayağa kaldırabilir miyiz?
( + Recovery Mod dahi açılmıyor. Sadece Download moduna giriyor.)

Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısısss.PNG

Cihaz yalnızca Download modunda açılıyor. U6 4 parçalı yazılım attım. Tek dosyalı yazılım attım. Cihaza bir türlü samsung yazısını getiremedim. Araştırma yapınca Bootloop, ön yükleyici başarısız gibisinden bir hata olduğunu öğrendim. Bunun çözümü var mıdır? Cihazı ayağa kaldırabilir miyiz?

Ekli dosyayı görüntüle 6759
Ekli dosyayı görüntüle 6760
Combination deneyin. Onda açması lazım.​

Combinationda açarsa cihaz sonrasında normal yazılı myüklerken boot sboot recovery ve system deneyin. Yine açmazsa zaten donanımsal sorundur

Combination deneyin. Onda açması lazım.
Combinationda açarsa cihaz sonrasında normal yazılı myüklerken boot sboot recovery ve system deneyin. Yine açmazsa zaten donanımsal sorundur

Şuan Combination yükledim ve cihaz açtı. Ardından 4 parçalı yazılım yükledim yine açılmadı. Eski haline döndü. Donanımsal galiba. Cihazı iade veriyorum. Yardımlarınız için teşekkürler ustam

Şuan Combination yükledim ve cihaz açtı. Ardından 4 parçalı yazılım yükledim yine açılmadı. Eski haline döndü. Donanımsal galiba. Cihazı iade veriyorum. Yardımlarınız için teşekkürler ustam
İstrsseniz z3x İle Sadece System Recovery Boot Sboot Yazdırıp Deneyin Bide

Ekli dosyayı görüntüle 6759
Ekli dosyayı görüntüle 6760
Bende de aynı cihazdan aynı sorun vardı yazılım ve combination ile olmadı büyük ihtimal donanımsaldır

Twrp+root ve cf-root denedim. Sorun devam ediyordu. cihaza combination yüklediğimde batarya şarj olmuyor uyarısı aldım. Büyük ihtimalle batarya problemliydi. Cihazı bu sabah iade ettim. Teşekkürler ustam
Sağlık Olsun Ustam

Geri
Üst Alt