Çözüldü Samsung Galaxy S7 Edge SM-G935F 8.0 U3 IMEI Repair+Patch Cert

merhaba arkadaslar ben birtane g935f android 8 chimerayla imei repair yaptım anten alamiyour sadice acill aramalar yaziyor ama bashka cihaza hemen yazilimla imei atim chalisti sorun nerde ola biler?

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba arkadaslar ben birtane g935f android 8 chimerayla imei repair yaptım anten alamiyour sadice acill aramalar yaziyor ama bashka cihaza hemen yazilimla imei atim chalisti sorun nerde ola biler?
Patch işleminden sonra cihazı sıfırlayın tekrar patch işlemi yapıp bekleyin bi süre şebeke gelecektir

arkadaşlar benim s7 edge yurtdışı telefon var 8.0 a güncellendi imei duruyor ama şebeke yok

telefoncu 100 tl ücret istedi yapabilirmi acaba G935FXXS6ESH6 düşürme olurmu imei atmak için

telefoncu 100 tl ücret istedi yapabilirmi acaba G935FXXS6ESH6 düşürme olurmu imei atmak için
Maalesef. Düşürme olmaz onda yani c***k box ile olmaz. Sen rootu da yap geriye Sadece patch yapılacak. Efendi birini bulursan 30 40 a yapar

telefoncuya götürdüm imei atamadı ama arka kapaktaki imei yi getirdi şimdi imei atılmıyor 1 aya gelir dosya gelecek dedi

Geri
Üst Alt