Yardım Samsung Galaxy S7 Edge SM-G935F U3 IMEI Repair Sorunu

bobmalley

Üye
Elimde sm-935fxxu3 oreo var orjinal imei ye döndü güncelleme sonrası buna imei atabilir miyiz ya da versiyonu u2 düşürebilir miyiz yardımcı olabilecek arkadaş var mı acaba

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elimde sm-935fxxu3 oreo var orjinal imei ye döndü güncelleme sonrası buna imei atabilir miyiz ya da versiyonu u2 düşürebilir miyiz yardımcı olabilecek arkadaş var mı acaba

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ülkemizde iletişim araçlarının imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal bir suçtur. Ve cezası vardır.

IMEI Repair yapmanın herhangi bir cezası yoktur. Repair kelime anlamı ile onarım demektir.

IMEI Repair İşlemi yapmak istiyorsanız o konuda yardımcı olabiliriz. Lütfen mesaj içeriğini değiştirin.

Şimdilik olmuyor benimde elimde 1 tane G935f 1 tanede g930f var ikiside bekliyor şuanlık.

Bir gelişme olursa çıkar çıkmaz paylaşım yaparız. Takip edin konuyu.

Teşekkür ederim.

Merhaba sitenize yenj uye oldum.

Samsung s7 edge oreo yuklu yurtdisi cihazim var pasaport kaydi malum 500 tl oldu cihaza bir cozum var mi repier islemi olur mu veya 7 ye duser mi

Tsk

Hoş geldiniz.
Size yardımcı olabilmemiz için bize cihazın recovery ekran resimleri atarsınız size yardımcı olabilmemiz için.

Hoş geldiniz.
Size yardımcı olabilmemiz için bize cihazın recovery ekran resimleri atarsınız size yardımcı olabilmemiz için.

yanit icin tesekkurler resimleri ekledim
Screenshot_20181129-083045_Settings.jpg
Screenshot_20181129-083023_Settings.jpg

Maalesef bu model şuan 8.0 desteği yok.
Boxların güncellemesini bekleyin.
Teşekkürler bilgi için tahmini ne zaman çıkar bilginiz var mıdır

Geri
Üst Alt