Yardım Samsung Galaxy S7 Edge SM-G935F U3 IMEI Repair Sorunu

Root Ustam Bide Ordan Rootlayıp Deneyin Diyecektmde

Manual de rootladım magisk ve supersu son sürümle ama yok. Patch cert oluyor NG den çıkmıyor. Ne kadar bekleyip reset atsamda. Bazen patch cert chimera üstünden oluyor reset atıyorum şebeke gelmeyince bu seferde samsung logoda kalıyor. power oon volume downla resetleyince açılabiliyor bu durumdayken. Çok ilginç en sonunda null olup elimde kalıcak cihaz ve rahatlıyacağım.

Manual de rootladım magisk ve supersu son sürümle ama yok. Patch cert oluyor NG den çıkmıyor. Ne kadar bekleyip reset atsamda. Bazen patch cert chimera üstünden oluyor reset atıyorum şebeke gelmeyince bu seferde samsung logoda kalıyor. power oon volume downla resetleyince açılabiliyor bu durumdayken. Çok ilginç en sonunda null olup elimde kalıcak cihaz ve rahatlıyacağım.
Cert yazılabilir mi deneyin isterseniz.

Nv data deneyin isterseniz. Cert baktım bende de yokmuş

Ekli dosyalar

• SM-G935F_18-5-2017_23-44-42__R58J361PGTN_nv_data.rar
    162.3 KB · Görüntüleme: 19
repair yapılır mı arkadaşlar bu cihaza

Ekli dosyalar

• IMG-20190219-WA0000.jpg
    IMG-20190219-WA0000.jpg
    112.7 KB · Görüntüleme: 29
Üstad hangi yazılım da olumlu sonuç veriyor ona göre indireyim

Üstad hangi yazılım da olumlu sonuç veriyor ona göre indireyim
Hocam ımeı repair işleminde hata alacağınızı sanmıyorum siz isterseniz işlemleri yapın direk chimeradan şebeke alamadığınızda taktirde Serdar ustanın dediği gibi yaparsınız

Patch işlemi yaptıktan sonra cihaza tekrar format atın. Sonra yarım saat ellemeyin. OK oluyor şebeke geliyor.

Farklı cihaz u3 yine aynı sıkıntıyı yaşadım. sonki mesajımdakini uygulasamda olmadı. Patch cer işleminden sonra fabrika ayarlarınamı döneceğiz ? Sim kart içinde takılımı kalacak?

Farklı cihaz u3 yine aynı sıkıntıyı yaşadım. sonki mesajımdakini uygulasamda olmadı. Patch cer işleminden sonra fabrika ayarlarınamı döneceğiz ? Sim kart içinde takılımı kalacak?
Sıfırlama İşlemi Yaptıktan Sonra Cihaza Tekradan Patch İşlemi Yapın

Geri
Üst Alt