Yardım Samsung Galaxy S7 Edge SM G935S Kore versiyonu+Şebeke yok

• Konbuyu başlatan uskudari
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
U

uskudari

Merhaba arkadaşlar,
G935S telefonuma firmware yükledim ancak telefon Kore'den gelme olduğu için dil ayarları bozuldu. IMEI numarası var gözüküyor ama şebekeye bağlanamıyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Merhaba arkadaşlar,
G935S telefonuma firmware yükledim ancak telefon Kore'den gelme olduğu için dil ayarları bozuldu. IMEI numarası var gözüküyor ama şebekeye bağlanamıyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz?
yk0011k yap ustam imei certi kısmına bak ng mi ok mu

Merhaba arkadaşlar,
Üstündeki IMEI Sorgulayın

Onu sorguladım, yurtdışı girişli farklı model bir telefonun kayıtlı olduğunu söylüyor
Anladım Daha Önce Cİhaza IMEI Repair İşlemi Yapılmış Sizin Tekrardan Patch İşlemi Yapmanız Gerekecek Hocam

Anladım Daha Önce Cİhaza IMEI Repair İşlemi Yapılmış Sizin Tekrardan Patch İşlemi Yapmanız Gerekecek Hocam
Usta telefon replika, Maui META ile 35 ile başlayan 15 haneli bi imei sallasın rastgele, bakalım şebeke gelecek mi, internette nasıl yapıldığı var her yerde.

Usta telefon replika, Maui META ile 35 ile başlayan 15 haneli bi imei sallasın rastgele, bakalım şebeke gelecek mi, internette nasıl yapıldığı var her yerde.
sen nasıl bi ustasın ki akıl veriyorsun rasgele salla birinin canı yansın cihazı kapansın demi konuya yorum yapmayı bilmiyorsan foruma yazma usta boş boş akıl verme

sen nasıl bi ustasın ki akıl veriyorsun rasgele salla birinin canı yansın cihazı kapansın demi konuya yorum yapmayı bilmiyorsan foruma yazma usta boş boş akıl verme

Kardeşim celallenme hemen, Kore versiyonu yazınca replika sandım, dediğim program senin cihazı görmez zaten. Neyse konuya dönelim, ustaların dediği gibi box ile patch işlemi yapılması lazım, her yazılım yüklendiğinde ya da sıfırlandığında box ile patch yapılması gerekiyor. Bi ustaya gösterin halleder. Bu arada üslüba dikkat lütfen!

Patch işlemi elinde box olmadan olmaz bu işleri belli ücret karşılığında yapan arkadaşlarımız var onlara götürürsen yardımcı olurlar sorununuz çözülmüş olur.
Hocam, telefonda dil probleminin de çözülmesi lazı. İksini de halledebilecek birini tavsiye eder misiniz? İstanbul'da oturuyorum.

Usta Telefonda Arama Kisminda
*#0011# Yaz Cikan Menude Birinciye Gir Ve Fotoraf At
*#1234# Yaz Cikan Menunun Fotorafini At
Bide Android Surumu Kac ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt