Stock Rom Samsung Galaxy S7 SM-G930V Türkçe Stock Rom

ouzcuk

Üye
Selamun Aleyküm. Hocam bende yurtdışı S7 var. Model numarası SM-G930V (Verizon) olarak gözüküyor. Cihazın sadece bir kısmı Türkçe ve içinde Verizon isimli bir şirkete ait uygulamalar vs. var. Açılış animasyonunda da Verizon yazısı geliyor. SM-G930F stock romu atsam düzelir mi, knox sayacı atar mı?

Selamun Aleyküm. Hocam bende yurtdışı S7 var. Model numarası SM-G930V (Verizon) olarak gözüküyor. Cihazın sadece bir kısmı Türkçe ve içinde Verizon isimli bir şirkete ait uygulamalar vs. var. Açılış animasyonunda da Verizon yazısı geliyor. SM-G930F stock romu atsam düzelir mi, knox sayacı atar mı?
U sürümü nedir?
G930F yazılımının sadece system kısmını atarsanız olabilir denemeniz lazım

Cihazınızın arama yerinden *#1234# yapıp çıkan resmi konuya atın bakalım.​

Cihazınızın arama yerinden *#1234# yapıp çıkan resmi konuya atın bakalım.
Hocam cihazda *#06# *#0*# gibi şeylerin çalışmadığını farkettim onlara başka yerden de bakabiliyoruzdur umarım yardımcı olursunuz. Bir de Türkiye'de satılan modelinde Exynos işlemci var bunda Qualcomm 820 bulunuyor.

Hocam cihazda *#06# *#0*# gibi şeylerin çalışmadığını farkettim onlara başka yerden de bakabiliyoruzdur umarım yardımcı olursunuz. Bir de Türkiye'de satılan modelinde Exynos işlemci var bunda Qualcomm 820 bulunuyor.
Ayarlardan bakın ana bant ve yapım numarasında yazar. Oradaki bilgiyi atın.​

Dediginiz işlem cok riskli olacagini sanmıyorum

Ayarlardan bakın ana bant ve yapım numarasında yazar. Oradaki bilgiyi atın.
15677736767171970259930468513963.jpg

Hocalarım bi baksanız
Android 7.0 olarak Full Türkçe var. Ücretli bir sitede yazılımı mevcut.

Sizin ikamet hangi şehir. Eğer cihazı bana gönderirseniz ücretsiz olarak Türkçe yapıp gönderirim.​

Android 7.0 olarak Full Türkçe var. Ücretli bir sitede yazılımı mevcut.

Sizin ikamet hangi şehir. Eğer cihazı bana gönderirseniz ücretsiz olarak Türkçe yapıp gönderirim.
Kırıkkale'de ikamet ediyorum. Eğer odin üzerinden yapılacak bir şeyse yapabilirim. Tekrardan OTA yoluyla 8.0'a da güncellenebilir mi peki?

Geri
Üst Alt