Samsung Galaxy S9+ SM-G965U Full Türkçe Rom - Yarı İngilizce Yarı Türkçe

Ustalarım merhabalar. Elimde Samsung S9+ (G965USQS7DTE1) yurt dışı cihazı var. Android 10 sürümüne sahip. Bu cihazın dili yarı Türkçe yarı İngilizce. Örnek vermek gerekirse "Ayarlar" İngilizce. Bunu full Türkçe yapmak istiyorum. Bir kaç tane program ile denedim fakat başarılı olamadım. Forum da ( Çözüldü - Samsung Cihazlarda Türkçe Yükleme (Android 8.0 Oreo) %100 Test Edilmiştir ) şu konuyu gördüm. Cihazı bu sefer Android 8.0 sürümüne düşürüp attığım linkteki programı yüklemek geldi fakat bu cihazın internetten araştırdığım kadarıyla android 8.0 versiyonu yok. Aklıma başka fikir gelmedi. Akıl akıldan üstündür diyip buraya konu açtım. Kısaca;
1- Ya Cihazı sürüm düşürmeden Full paket Türkçe yapmam gerek.
2- Ya da android 8.0 versiyonunu bulabilirsem o şekilde şansımı denemek istiyorum.
Yardımlarınız için teşekkür ediyor iyi forumlar diliyorum.

Ustalarım bu arada birşey daha belirteyim. Full Türkçe rom olarak Android 10 versiyonu da internette bulamadım.

Benim Bildiğim Kadarı İle O Cihazın Türkçe Full Türkçe Romu Yok Eft İle Türkçeleştirebilirsiniz Büyük Bir Kısmını EFT Yoksa More Locale İle De Yapabilirsiniz.

Benim Bildiğim Kadarı İle O Cihazın Türkçe Full Türkçe Romu Yok Eft İle Türkçeleştirebilirsiniz Büyük Bir Kısmını EFT Yoksa More Locale İle De Yapabilirsiniz.

Ustam cevap için teşekkürler. EFT yok maalesef. More Locale 2 ile de denedim fakat sonuç yine aynı. Yarı İngilizce, Yarı Türkçe oluyor cihaz.

geliştiriciden usb hata ayıklamayı aç telefon açıkken translation language halabtech programıyla dene

Hocam teşekkürler yanıt için. Halabtech Translation programı ücretli mi acaba ?

Geri
Üst Alt