Sanei N83 Tablet Hard Reset sorunu

sirxan

Üye
selam alekum, elimde Sanei N83 Tablet var telfon ekran kilidi unudulmus cok deneme yapilmis ve resimde goruyunuz gibi, tus kombinasyonula bi turlu sfralma yapamadim, internetde bu modele uygun cok bilgi yok , 20191008_125004.jpgbu konuda bilgisi olan varsa yardim etsin, simdiden tesekurler

Ekli dosyalar

• 20191008_125419.jpg
    20191008_125419.jpg
    4 MB · Görüntüleme: 12
selam alekum, elimde Sanei N83 Tablet var telfon ekran kilidi unudulmus cok deneme yapilmis ve resimde goruyunuz gibi, tus kombinasyonula bi turlu sfralma yapamadim, internetde bu modele uygun cok bilgi yok ,Ekli dosyayı görüntüle 7690bu konuda bilgisi olan varsa yardim etsin, simdiden tesekurler
Tableti açın
Power tuşuna basılı tutun
Ekrana çıkan kapat uyarısını üstüne basılı tutun. Güvenli modda açılsınmı diye soracak. Tamam de
Ses açma tuşu varsa basılı tut recovery mod açılması lazım

Tableti açın
Ekrana çıkan kapat uyarısını üstüne basılı tutun. Güvenli modda açılsınmı diye soracak. Tamam de
malesef ustam olmuyor

Tableti açın
acikken adb olarak bilgisayar goruyo hangi proqramla reseteye bilirim?

Tableti açın
Miracle Thunder box tarafindan cozuldu Miracle Thunder aciyoruz/Android sec/ardindan ADB/ sonra sec ROOT(ADB) Method 1/ ve Reset Gmail yap islem tamam.20191009_002212.jpg20191009_001826.jpg

Geri
Üst Alt