Yardım UMT Dongle MTK Tool Driver Sorunu

• Konbuyu başlatan denniz26
  • Başlangıç tarihi
D

denniz26

Merhaba elimde xiaomi Redmi 6 var UMT dongle indirip IMEI repair işlemi yapmak istiyorum MTK TOOL indirip kurarken driver hatası verdi aygıt yöneticisinde ise akıllı kart okucusu adı altında USB TOKEN HOLDER yazıyor ve sarı ünlem işareti gibi herhangi birsey yok windows 8 ayrıca sistemim.
Veya da baska basit yöntem ile nasıl ımeı repair yapabilirim telefonun işlemci MT6762

Öncelikli sorununuz driver mı cihaz mı?

Merhaba elimde xiaomi Redmi 6 var UMT dongle indirip IMEI repair işlemi yapmak istiyorum MTK TOOL indirip kurarken driver hatası verdi aygıt yöneticisinde ise akıllı kart okucusu adı altında USB TOKEN HOLDER yazıyor ve sarı ünlem işareti gibi herhangi birsey yok windows 8 ayrıca sistemim.
Veya da baska basit yöntem ile nasıl ımeı repair yapabilirim telefonun işlemci MT6762
IMEI repair yapmak için yetkili mi hesabı lazım. UMT Dongle MTK Tool ile yapılmaz.

Cihazın tam modeli nedir?

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. CMD ekranına aşağıdaki kodları girin ve çıkan yazıları konuya yazın.

Kod:
 fastboot getvar product

fastboot getvar anti

fastboot oem device-info

Geri
Üst Alt