Yardım Xiaomi Black Shark IMEI Repair

• Konbuyu başlatan ismailhakki
  • Başlangıç tarihi
I

ismailhakki

Merhabalar komsum telefonunu telefoncuya götürüp IMEI değişimi istemis. Telefoncu hallederiz abi hallederiz ama alırım 150 tl diye artislik yapmış ve 2 gün sonra arayıp abi telefon eski haline gelmeyebilir. IMEI değiştirmedim telefon açılmıyor demis. Her ne ise telefonu düzeltip verdiğini söylemiş görünürde bir şey yok gibi.
Benden yardım istedi telefon imei değişimi için bilgisi olan box siz nasıl yapılıyor bilen var mı ? Hangi block dosyasını silmem gerekiyor.

not
Blackshark 2 diye yanlış başlık açmıştım duzenlme yapamdığımdan bu başlıktan açtım

Bu cihazda tecrubesi olan ustam yardımcı olabilir mi?

Merhabalar komsum telefonunu telefoncuya götürüp IMEI değişimi istemis. Telefoncu hallederiz abi hallederiz ama alırım 150 tl diye artislik yapmış ve 2 gün sonra arayıp abi telefon eski haline gelmeyebilir. IMEI değiştirmedim telefon açılmıyor demis. Her ne ise telefonu düzeltip verdiğini söylemiş görünürde bir şey yok gibi.
Benden yardım istedi telefon imei değişimi için bilgisi olan box siz nasıl yapılıyor bilen var mı ? Hangi block dosyasını silmem gerekiyor.

not
Blackshark 2 diye yanlış başlık açmıştım duzenlme yapamdığımdan bu başlıktan açtım
Bu model oluyormuş. Kargo ile gönderirseniz yaparız.​

Yapılmaya başlandığını duydum. Ama benim elime gelmedi. VIP bölümünde ücretli sitelerden aldığımız dosyalar mevcut ama deneme imkanımız olmadı elimizde cihaz olmadığı için.​

Ankarada birini buldum kayhan isminde ...
yaparım dedi aldı telefonu 2 ay oldu çinden parça bekliyormuş.
partitonları silmiş boxlarla birlikte geri yüklemeye izin vermiyormuş.
bu sebeple entegre parçasını bekliyormuş...
tamda corona virüsüne denk geldi
ne derece doğru artık bilmiyorum....
ama olacak diyor
Fakat ben telefonsuz kaldım telefonumu bu şekilde satacağım ilgilenen olursa bana yazabilirsiniz

mi band 4 var + oyun konsolu + black shark 1950 tl ye hepsini verecem
alıcısı var saolsun usta sayesinde alıp satamıyorum telefonu
burdan ilgilenen olursa iletişim kurarsa sevinirim bu haliyle

Ankarada birini buldum kayhan isminde ...
yaparım dedi aldı telefonu 2 ay oldu çinden parça bekliyormuş.
partitonları silmiş boxlarla birlikte geri yüklemeye izin vermiyormuş.
bu sebeple entegre parçasını bekliyormuş...
tamda corona virüsüne denk geldi
ne derece doğru artık bilmiyorum....
ama olacak diyor
Fakat ben telefonsuz kaldım telefonumu bu şekilde satacağım ilgilenen olursa bana yazabilirsiniz
Kayhan bizim arkadaşımız dostumuz ustamızdır. Yamuk yapmaz size cihazınızı yapıp verir.​

Black shark 2 de gelişme var mı acaba çin versiyonu
256x12

Geri
Üst Alt