Bilgi Xiaomi Mİ 8 Dipper Ana Konu

Bu çok kötü.Snap işlemci olmasına rağmen imei uçuyorsa problem.Formatta imei nasıl uçuyır çok ilginç
Bu durumda işlem CPU üzerinde yapılmıyor, soft bazlı bir müdahale söz konusu muhtemelen maskeleme türü bir şey. Bence kayıt ettirmek daha mantıklı gibi.

pocophone f1 için imei tamirimi kendim yaptım ama gsm servis yok.
00441 0xfff yaptım olmadı
orjinal qcn backup unuttum. sizde temiz qcn var mı?
Hocam temiz qcn bende var, bende de aynı durum oldu, imei değişti fakat sinyal gelmiyor. Ne yapmak lazım?

Bu durumda işlem CPU üzerinde yapılmıyor, soft bazlı bir müdahale söz konusu muhtemelen maskeleme türü bir şey. Bence kayıt ettirmek daha mantıklı gibi.
Kayıtta da 2 3 sene süre veriyor. 2 3 sene sonra tekrar kayıt yaptırman gerekecek

Arkadaşlar acele etmeyin. Site olarak yardımcı olacağız.
Merhaba, benim xiaomi mi8 telefonum var imei atılması gerekiyor telefon açık fakat şebeke yok ama kimse atmıyorum yapmıyorum diyor ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz ? Birde kesin olarak çözüm var mı? Teşekkürler.

ar

aramızda 3 yıl önce aldığı android telefonu kullanan varmı :)
Satarken sorun yaşarsın. Sadece senin adına kayıtlı simkartlar çalışıyor + şu zaman kapanacak desen de kimse almaz

He birde sim 1 deydi hattım sim2 ye taktım şimdi ve şebeke geldi çok mutlu oldum ama sanırım buda geçici süre böyle bilgi vermeniz mümkün müdür?
Yuvarlaktan 1 dakika içinde çıkmıyorsa geçici olduğunu sanmıyorum

Yuvarlaktan 1 dakika içinde çıkmıyorsa geçici olduğunu sanmıyorum
Anlamadım yuvarlkatan çıkmıyorsa derken :) imei atılması gerekiyor aylar önce temmuzda kapanacağına dair mesaj geldi bir türlü attıramadım kapandı 2.sim yerine taktım geldi şebeke

Anlamadım yuvarlkatan çıkmıyorsa derken :) imei atılması gerekiyor aylar önce temmuzda kapanacağına dair mesaj geldi bir türlü attıramadım kapandı 2.sim yerine taktım geldi şebeke
Ben yanlış okumuşum pardon :) Bi 4 ay da böyle kullanırsınız. O zmana kadar belki free yöntemi piyasaya çıkar

adnanmirsad56 banada bu kişinin bilgisini paylaşırmısınız

Peki tavsiye ettiğiniz istanbulda birisi var mı? Ortaama kaç saat süren işlem ve kaç tl tutarı, bunları soruyorum çünkü güvenilmiyor en azından ortalamasını bilip ona göre araştırmak istiyorum.
Tanıdık var. Elden cihaz almıyor sadece kargo ile cihaz alıp yapıp göndeiryor

Geri
Üst Alt