Bilgi Xiaomi Mİ 8 Dipper Ana Konu

Hocam sen Antep’te miydin? Bende Antep’teyim bi iletişim numarası yada başla ulaşabileceğim bi yer söyler misin
Sitemizde özel iletişim bilgileri vermek yasaktır. Siteden uzaklaştırılırsınız. Eğer konuşmak isterseniz sizi irtibatlarız.

Mecidiyeköyde muhammed usta benim telefonu yaptı, (pocofone f1) 200 tl ye mal oldu yalnızca sim2 ye yapıldı ve fabrikaya sıfırlarsak siliniyor. bilginize

Herkese merhaba, benim mi 8'imin sadece birkaç günü kaldı. Forumda farklı ustaların olduğunu okudum ama doğrusu hangisidir? Doğubank 406 mı, aksaraydaki kişi mi yoksa mecidiyeköyde mi bu işlemi yapan kişi? Kiminle nasıl irtibat kurabilirim

Herkese merhaba, benim mi 8'imin sadece birkaç günü kaldı. Forumda farklı ustaların olduğunu okudum ama doğrusu hangisidir? Doğubank 406 mı, aksaraydaki kişi mi yoksa mecidiyeköyde mi bu işlemi yapan kişi? Kiminle nasıl irtibat kurabilirim
Arkadaşım özelden mesaj atacak.

Haklisin kardesim kusura bakma calisiyordum araya sikistirayim dedim yorumu kecioren ataparkta Forum kurallarina aykirimi bilmiyorum telefon nosunu atmak Atapark mh 1285 sk non2a
Hocam özel
Haklisin kardesim kusura bakma calisiyordum araya sikistirayim dedim yorumu kecioren ataparkta Forum kurallarina aykirimi bilmiyorum telefon nosunu atmak Atapark mh 1285 sk non2a
Hocam özelden numarasını atabilir misiniz

ankaradaki ustanın telefonunu alabilir miyim özelden?

Xiaomi mi8 IMEI işlemi yaptırmam lazım konya Ankara güncelleme olunca sorun yaşanmayan bir usta lazım mesaj atar mısınız

Geri
Üst Alt