Bilgi Xiaomi Mİ 8 Dipper Ana Konu

ulaşayım ama imei repair sonrası hat vermeme sorunun çözümü bende yok.
bu sitede de bu çözümü bilenler işi ticarete dökmüş . forum değil karaborsa reklam sayfası.
Ben baya bi uğraşıyorum hocam, nv editleri deniyorum, olmadı şimdilik. Esasen nv items'te Security-kısmında imei ve ime_checksum var oraya bir şeyler yazmak gerekiyor olabilir.

Myanmar dan Xiaomi servisi ile görüştüm adam arka kapağı açıp EDL moda al dedi
mi-8-edl-mode.png

Sonrasından modem, modemst1, modemst2 ve fsg sil dedi sonra QCN ile yaz olacak dedi
ama telefonu istanbula gönderdiğimiz için deneme yapamadım.

Kapağı açmadan TWRP ile root atıldığı zaman root ile tam edl moda girmiyor belki ondan dolayı işlem yapılamıyor diye zannediyorum.

Nasıl alıyoruz hocam, iki pini mi değdiriyoruz birbirine?
Pilin soketini sök
Cımbız veya ataç ile o iki noktaya değdir kısa devre yani
sonra usb kablosunu bilgisayara veya istersen telefona tak hangisi kolayına geliyorsa sonra EDL moda girecek tabi driverlerin de yüklü olması gerekli

Bunu yapamazlar.Tuşlu telefonlarını kullananlar var ki adam kullanır böyle birşeyi yapmak hukuk tanımazlık olur.Ben resmi kayıtlı alayım 7 yıl sonra kapat var mı böyle bişey
Şöyle bişey var kesin olarak..iki yıl boyunca kullanılmayan telefonların imei lerinin sistemden silinmesi tabi telefon sahibi isterse yeniden kayıt etmek şartıyla..

Myanmar dan Xiaomi servisi ile görüştüm adam arka kapağı açıp EDL moda al dedi Ekli dosyayı görüntüle 5415

Sonrasından modem, modemst1, modemst2 ve fsg sil dedi sonra QCN ile yaz olacak dedi
ama telefonu istanbula gönderdiğimiz için deneme yapamadım.

Kapağı açmadan TWRP ile root atıldığı zaman root ile tam edl moda girmiyor belki ondan dolayı işlem yapılamıyor diye zannediyorum.
yapan varmı bunu?

Bunu yapamazlar.Tuşlu telefonlarını kullananlar var ki adam kullanır böyle birşeyi yapmak hukuk tanımazlık olur.Ben resmi kayıtlı alayım 7 yıl sonra kapat var mı böyle bişey

İlk android telefonumu 8 yıl önce almıştım.

Arkadaşlar yaptırmak isteyen varsa, sitede bu işlerle uğraşan ve yönetici olan arkadaşlar, eğer yapmayı kabul ederse, kargo ile gönderip yaptırabilirsiniz.

Not = Sadece sitemizde mod veya yönetici olan kişilere itibar ediniz.
neden sadece yönetici ve modlarla irtibata geçilecek biz üyeyiz diye güvenilmezmi bize :)

QXDM ile NV değerlerinde oynama yapılamayan bazı bölümler olıyor.
bu bölümlere erişim nasıl açılıyor?
Türk operatörler için bant değerleri ne olmalıdır?

Mensaje de esta Web

Yukarıda ki arkadaş işi çözdüğünü iddia etmiş qcn ile. direk indirme yapamadım özelden mail göndermesini istemiştim oluşturduğu qcn dosyasının ama sonrasında geri dönüş olmadı.

Bu konu ile uğraşan arkadaş bu kişiye ulaşmayı deneyebilirler. Ben vakit bulamadığım için hiç girişemedim bu işlere.

Sayın sayfa adminleri özelden bir birimiz ile irtibata geçemiyoruz burdan da özel adres atamıyoruz anladığım kadarı ile bu sorunu nasıl çözeceğiz

Mensaje de esta Web

Yukarıda ki arkadaş işi çözdüğünü iddia etmiş qcn ile. direk indirme yapamadım özelden mail göndermesini istemiştim oluşturduğu qcn dosyasının ama sonrasında geri dönüş olmadı.

Bu konu ile uğraşan arkadaş bu kişiye ulaşmayı deneyebilirler. Ben vakit bulamadığım için hiç girişemedim bu işlere.
Hocam dosya gelirse buraya yükleyebilir misiniz?

Geri
Üst Alt