Bilgi Xiaomi Mİ 8 Dipper Ana Konu

Valla hocam bende bulamadım bir yöntem. Daha önce 3,5 cihaza attım ama bu Pocophone (snapdragon 845) elimde patlıyacak. Hatta sahibindene yok parasına satılığa çıkardım. Eğer arkadaş gibi 1 pasaporta 1 imei'e paylaşmak isteyen olursa benle irtibata geçsin. Tek imei işimi görür. Masraflar en azından yarı yarıya düşer
Hocam özelden iletişime geçelim çünkü vakit çok daraldı

Bu arada dün bir güncelleme geldi 10.3.2.0 PEAMIXM MIUI GLOBAL bunu yükledikten sonra gece saatlerinde imei gitmiş bu Tamamen tesadüfmü yoksa güncellemeden dolayımı gitti Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

Bu arada dün bir güncelleme geldi 10.3.2.0 PEAMIXM MIUI GLOBAL bunu yükledikten sonra gece saatlerinde imei gitmiş bu Tamamen tesadüfmü yoksa güncellemeden dolayımı gitti Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
Özelden ben size yazamıyorum hocam siz yazmayı deneyin bir de.
Güncellemeden sonra imei gitmesi; bende de aynı oldu, sebebi cihazın yeniden başlatması,,

[Gizli içerik]

Güncellemeden sonra imei gitmesi; bende de aynı oldu, sebebi cihazın yeniden başlatması,,
sanırım yasaklıyız özselden mesaj atamıyoruz galiba xxxxxxxxxxxxxxmail adresim mail atarsan ordan konuşalım belli bir süre içinde sms atamıyoruz sanırım saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
özel mesaj atamıyoruz attığımız mesajı editleyemiyormuyuz arkadaşlar forumda ne gibi engeller var yanlış ve hatalı bir işlem yapmak istemiyorum.

özel mesaj atamıyoruz attığımız mesajı editleyemiyormuyuz arkadaşlar forumda ne gibi engeller var yanlış ve hatalı bir işlem yapmak istemiyorum.
Forum güvenlik amaçlı özel iletişim bilgileri ve özelden mesaj atmayı kapatmıştır.

[Gizli içerik]

Non- hlos dosyası sebep oluyor.İmei tmm iken non-hlos dosyasını o sürümden çıkarıp güncelleme yaparsanız büyük ihtimal imei uçmaz

Xiaomi mi 8 ve poco F1 şuan da olmuyor. Tester cihaz elime geçtiği gün işlem deneme fırsatım olucak. Tester kişilere işlemler ücretsizdir. Fakat riskleri kabul etmiş olurlar. Eğer ki tester olmak isterseniz adres bilgisi verebilirim.
Selamün aleyküm özelden nasıl irtibata gecebilirim ********* felan varmı

Başkasının pasaportuna kayıt 30 Mayıs itibariyle bitti ,
İmei repair hakkında herhangi gelişme yokmu ?

Geri
Üst Alt