Bilgi Xiaomi Mİ 8 Dipper Ana Konu

Tam olarak öyle değil twrp den alınan yedek herhangi bir kod ıkuyucuyla açılmuyor yada arşiv okuyucusu ile açılsaydı incelem fırsatım olabilirdi internette baya araltırdım ama uzantıyı açamadım

herkese selamlar elimde ne mi8 nede poco f1 var ama bugün biraz araştırma yaparken bir siteye denk geldim hepinizin incelemesi gerekiyor link vermek yasak mı hiç bilmiyorum yasaksa şimdedin çok özür diliyorum ama bilgi paylaştıkça güzeldir link: (QCN) How to Repair IMEI Baseband on Poco F1 - ROM-Provider herkese iyi forumlar.
Bunların hepsi fake paylaşım. Sırf Google'da çıkmak için yapılan yalan dolan işlemler. Böyle sitelere güvenip sakın bir işlem yapmayın. Herhangi bir gelişme olursa zaten biz paylaşım yaparız.

Screenshot_20190518-233406.png
arkadaşlar sosyal medya grubundan bir gönderi @baypinar35 @redminote7 @silivriserdar ne. Düşünüyorsunuz sizce çıkmış mıdır?

İsmi ney özelden yazabilirmisin sana zahmet

Arkadaşlar sitede güvenlik gerekçesi ile isim veremiyorum ama 1-2 gün bekleyin eğer yaptığı kesinse zaten size haber vereceğiz (inşallah kesindir yaptığı)

Arkadaşlar sitede güvenlik gerekçesi ile isim veremiyorum ama 1-2 gün bekleyin eğer yaptığı kesinse zaten size haber vereceğiz (inşallah kesindir yaptığı)
Çok teşekkür ederim acelemiz mazur görün biliyorsunuz 15 gün sonra başka pasaporta kayıt bile yapamaycağız :)

İnşallah çözülür bu sorun güzel bir bayram hediyesi olur foruma.

Bu tarz bir mesajı daha önce de duymuştum 3-4 ay önce yüzde 99 u oldu az kaldı bu iş bitti diye çok sevinmiştim.Hatta başka bir yerde bir mesajda değişiyor ama günceleme ile gidiyor gibi birşeylerde okumuştum ama buna tam emin değilim.Ben bu haberin fake olduğunu düşünüyorum umarım yanılırım.

@krkt88, inşallah fake değildir çünkü pasaport işi zaten çıkmaza girdi yeni çözüm kesinlikle şart

Geri
Üst Alt