Video Xiaomi Mi 8 IMEI Repair

İşlemi yapmak ücretli, bu konuda isterseniz forumda vip üyelik satın alarak yapabilir veya adresine mail atarak benimle iletişime geçebilirsiniz.
İletişim bilgisi paylaşmak yasaktır lütfen iletişim bilgilerinizi paylaşmayınız

Moderatör tarafında düzenlendi:
İşlemi yapmak ücretli, bu konuda isterseniz forumda vip üyelik satın alarak yapabilir veya adresine mail atarak benimle iletişime geçebilirsiniz.

Ne o site yöneticilerinden tehdit veya uyarmı aldınız "bak biz burada bu işleri parayla yapıyoruz"ekmeğimizle oynama diyerekten :):):):):):)

Ne o site yöneticilerinden tehdit veya uyarmı aldınız "bak biz burada bu işleri parayla yapıyoruz"ekmeğimizle oynama diyerekten :):):):):):)
kimseden tehdit aldığım felan yok arkadaşım. mail adresi paylaşmak yasakmış oda silindi. yaptırmak isteyen olursa bi şekilde iletişim numarası bıraksın dönerim. burası forum ortamı isteyen istediğini paylaşabilir. ücretli veya ücretsiz o kişinin kararı.

Böyle parazitler her zaman olacaktır aldırış etmeyin. Burası forum isteyen istediğini forum kurallarına uygun paylaşır.​

var hocam özelden mesaj atarmısın. ben atamıyorum nedense anlamadım.
Merhaba üstadım mümkünse ben de dosyaları alabilir miyim? Telefonumun kapanmasına iki haftadan az süre kaldı. Telefonsuz kalabilirim. mail adresim :

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt