Video Xiaomi Mi 8 IMEI Repair

hocam bu konuda yardımcı olurmusunuz ?

Selamın aleyküm,ben Siirt te bir telefoncuya IMEI onarımı için telefonumu bıraktım.6 gün telefonu yanında tuttu ,her istediğimde bu telefon Amerika'dan getirildiği için (ona ABD den getirdigimi söylemiştim) kırılması zor dedi. En sonunda telefonumu aldım IMEI olmuş ama telefonumun arkasini açmış bana hiç soyp m den açmış . Olay ne ve ne yapmalıyım teşekkür ederim.

Selamın aleyküm,ben Siirt te bir telefoncuya IMEI onarımı için telefonumu bıraktım.6 gün telefonu yanında tuttu ,her istediğimde bu telefon Amerika'dan getirildiği için (ona ABD den getirdigimi söylemiştim) kırılması zor dedi. En sonunda telefonumu aldım IMEI olmuş ama telefonumun arkasini açmış bana hiç soyp m den açmış . Olay ne ve ne yapmalıyım teşekkür ederim.
Şöyle anlatayım. Şimdi cihazın IMEI repair işlemi yapılması için cihazın unclok olması lazım.

Eğer unclok değilse cihazın içi açılması lazım. İçi açılıp unlock yapılır tekrar toplanır. Ardından IMEI Repair işlemi yapılır.

Zaten batarya vesaire de değişmek için mecburen içi açılıyor. Ama size bunu söylemesi lazımdı.​

Geri
Üst Alt