Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Siz islemi yaptiktan sonra stock recovery yükleyip o şekilde sıfırlamayı denedinizmi?
Miui 10.3.1.0 stock romun recovery dosyasını çekip flashladım. Telefon mi yazısında kaldı, sonra tuş kombinasyonu ile recovery girip (çince) ezberde olan wipe işlemini yaptım. Cihaz normale döndü. Artık ayarlardan da sıfırlarsam cihaz takılmıyor?

hocam ben dediklerinizi aynen uyguladım şebeke gitti ama bu sefer de imei yazamıyorum

diag açılı herhalde foto ekledim bakarmısınız.

Ekli dosyalar

• Yeni Bit Eşlem Resmi.jpg
    Yeni Bit Eşlem Resmi.jpg
    114.8 KB · Görüntüleme: 10
qpst programını kullanmayı bilmiyorum buraya kadar gelebildim şu an. yardımcı olursanız minnettar olacağım.

@adnanmirsad56 evet hallettim diğer programdan atalım demiştim ya o şekilde çözüldü ustam :D o yüzden dedim ya numara ver tşk etcem diye :D

@elfone, şöyle ki kodları yazıp siliyorsunuz ya twrp den(57 59 60) ı ondan sonra twrp de wipe data yazın sonra telefonu açın diag modunu açıp qcn restore yapın sıfırlayınca imeiler gitmez

müşteriyi yolladım bide cihazı güncelledik burda... sıfırlama bi daha dedim gitti beni germez artık :D

Cok gecmis olsun sevindim yapildigina :)

işaretli yaptım işaretsiz de denedim aynı şebeke gelmedi...

224 kb...qfil üzerinden yedek alınca 391 kb ikisini de restore yaptın olmadi

Win10 64 kullanıyorum qpst 476 kullaniyorum

@Mstuyr, size attığım qcn ile işlemleri en baştan yapın (partitionları silin diag açın) qcn yi değiştirip yazın gelir inşallah şebeke

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt