Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tamamdır qcn hallettim fakat aşağıdaki komutları 10 defada yazmama rağmen telefondaki imei numaraları silinmedi bendeki qcn dosyasını yeni imei numaraları ile değiştirdim restoreden yükledim yinede değişmedi

dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p57
dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p59
dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p60

tamamdır qcn hallettim fakat aşağıdaki komutları 10 defada yazmama rağmen telefondaki imei numaraları silinmedi bendeki qcn dosyasını yeni imei numaraları ile değiştirdim restoreden yükledim yinede değişmedi

dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p57
dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p59
dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p60

IMEI leri n silinmesine gerek yok sadece şebeke gitsin yeter sonrasında restore et tamamdır

çok sağolun yardımlarınız için oldu sonunda peki telefonu ayarlardan sıfırlayınca gidiyor buna bi çare var mı ?

çok sağolun yardımlarınız için oldu sonunda peki telefonu ayarlardan sıfırlayınca gidiyor buna bi çare var mı ?
Var işlemleri baştan yapın kodları twrp den yazıp blokları sildikten sonra wipe den temizleyin sonra IMEI leri yazın

mafya118 nin sorusuna istinaden bir sorum olacak. miui 10.3.1.0 ve 10.0.1.0'a kadar romları(hariç) yükledikten sonra fabrika ayarlarına dönünce cihaz ya fastboot modunda ya da mi yazısında kalıyor. Bu problemin sebebi twrp olabilir mi?
denen twrp ler
Twrp-3.2.3-1102
Twrp-3.2.3-1217
Saygılarımla.

Repair işleminde eski model tuşlu telefonlarında imei kullanılabilir mi

mafya118 nin sorusuna istinaden bir sorum olacak. miui 10.3.1.0 ve 10.0.1.0'a kadar romları(hariç) yükledikten sonra fabrika ayarlarına dönünce cihaz ya fastboot modunda ya da mi yazısında kalıyor. Bu problemin sebebi twrp olabilir mi?
denen twrp ler
Twrp-3.2.3-1102
Twrp-3.2.3-1217
Saygılarımla.
Sanırım benim sorunumla ilgili bir çözüm yok.

bir telefon geldi mi 8 se imei atılmış ama sıfırlanınca gitmiş hepsi ne yapmam lazım anlatabilir misiniz ? ben twrp yükledim ama bu seferde twrpden hiç çıkmadı cihaz rom atarak açtım kaldı öyle

bir telefon geldi mi 8 se imei atılmış ama sıfırlanınca gitmiş hepsi ne yapmam lazım anlatabilir misiniz ? ben twrp yükledim ama bu seferde twrpden hiç çıkmadı cihaz rom atarak açtım kaldı öyle
Konuda anlatılanları uyguladınız mı?

evet uyguladım twrpden hiç çıkmadı cmd ekrenanında garip bi hata verdi rom atıp açtım öyle duruyor

Twrp:drive.google.com/open?id=1X39kp3oBz-SYD-fNK-uEgD6VlUUG-WMq
Fastboot Moddan
(fastboot flash recovery recovery-TWRP-3.2.1-0629-XIAOMI8SE-CN-wzsx150.img)
(fastboot flash boot recovery-TWRP-3.2.1-0629-XIAOMI8SE-CN-wzsx150.img)
Magisk:Download Magisk-v16.0.zip | DevFiles.co - Free Android File Hosting
Sonra Magisk 16.0.zipi yükledim twrp olarak açıldı hiç bir komut veremedim pcden rom attım bende

Twrp:drive.google.com/open?id=1X39kp3oBz-SYD-fNK-uEgD6VlUUG-WMq
Fastboot Moddan
(fastboot flash recovery recovery-TWRP-3.2.1-0629-XIAOMI8SE-CN-wzsx150.img)
(fastboot flash boot recovery-TWRP-3.2.1-0629-XIAOMI8SE-CN-wzsx150.img)
Magisk:Download Magisk-v16.0.zip | DevFiles.co - Free Android File Hosting
Sonra Magisk 16.0.zipi yükledim twrp olarak açıldı hiç bir komut veremedim pcden rom attım bende
Farklı magisk sürümü denediniz mi?
Magiskten de yapar

burdaki yazılanların applicationlarının linki var mı ? belki ben hatalıyım biraz öncede twrp attım magisk yükledim cihazı açtım adb shell diyorum su bulanamadı diyor şimdide

burdaki yazılanların applicationlarının linki var mı ? belki ben hatalıyım biraz öncede twrp attım magisk yükledim cihazı açtım adb shell diyorum su bulanamadı diyor şimdide
Wifi bağlayın magisk uygulamasını açın. Güncelleme isteyecek. Yükleyin ve telefonu yeniden başlatın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt