Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wifi bağlayın magisk uygulamasını açın. Güncelleme isteyecek. Yükleyin ve telefonu yeniden başlatın

Microsoft Windows [Version 10.0.17763.475]
(c) 2018 Microsoft Corporation. Tüm hakları saklıdır.

C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>adb shell
adb server version (32) doesn't match this client (36); killing...
* daemon started successfully *
susirius:/ $ su
Permission denied
1|sirius:/ $

Microsoft Windows [Version 10.0.17763.475]
(c) 2018 Microsoft Corporation. Tüm hakları saklıdır.

C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>adb shell
adb server version (32) doesn't match this client (36); killing...
* daemon started successfully *
susirius:/ $ su
Permission denied
1|sirius:/ $
tw verin bi dk lığına bakayım

ustam boşver iade edeyim ben bunu sinirim bozuldu iyice

şarkı açtım duymadın pcye reset attım yardımların çok teşekkür ederim numaranı verirsen sevinirim @adnanmirsad56

@elfone, şöyle ki kodları yazıp siliyorsunuz ya twrp den(57 59 60) ı ondan sonra twrp de wipe data yazın sonra telefonu açın diag modunu açıp qcn restore yapın sıfırlayınca imeiler gitmez

@elfone, şöyle ki kodları yazıp siliyorsunuz ya twrp den(57 59 60) ı ondan sonra twrp de wipe data yazın sonra telefonu açın diag modunu açıp qcn restore yapın sıfırlayınca imeiler gitmez
Imei numaraları uçmuş cihazın.
Pc adb goruyor ama cmd gormuyor Twrp terminalinden kodları giriyor sonra cihaz açılıyor. Yine adb görüyor Cmd gormuyor cihazi. Terminal apk ile Diag açıyoruz. Restore qcn diyoruz. Cihaz Twrp de kaliyor busefer.

Imei numaraları uçmuş cihazın.
Pc adb goruyor ama cmd gormuyor Twrp terminalinden kodları giriyor sonra cihaz açılıyor. Yine adb görüyor Cmd gormuyor cihazi. Terminal apk ile Diag açıyoruz. Restore qcn diyoruz. Cihaz Twrp de kaliyor busefer.
İsterseniz ben uzaktan bağlanıp deneyeyim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt