Xiaomi Mi 8 Türkçe Rom ve IMEI Repair Sorunu

Satış bölümünde Konunuzu açın alan çıkacaktır mutlaka.

Xiaomi bende kullanıyorum çok memnunum. Xiaomi Mi Max 2 benim cihazım. IMEI repair olayı sıkıntı o yüzden yurt içi almak lazım.
hocam mi max 2 imei tamiri yapılabiliyor 2 tane cihazı zorunsuz halettim

Mi8 lite'yi deneyen başarılı olan oldu mu acaba ?

Hepinize iyi çalışmalar, Mi 8 imei repair çözüldü mü arkadaşlar pasaport kaydettirelim mi ? yoksa bekleyelim mi 8 ay teşekkürler.

son 29 günüm kaldı. sanırım çözülmeyecek ve yeni telefon almak zorunda kalacağım.

hesap aldım isteyen varsa ücretli destek sağlayabilirim.

@agitsonkurt
Denediniz mi çözüm varsa çok kişi destek isteyebilir

Mi 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hesap aldım isteyen varsa ücretli destek sağlayabilirim.
merhaba ben ücret mukabili yaptırabilirim sorun değil . veya yetkilendirilmiş mi hesabı nasıl alınır ve işlemler nasıl yapılır anlatabilirseniz kendimde yapabilirim.

Her iki yöntemde bana uyar.

arkadaşlar agit sonkurt sosyal medyadan ulaşabilirsiniz imei işlemi için değil sadece yetkili hesap için destek sağlıyorum

Developer Mi Hesap İle mi8 yada Pocophone f1 cihazlara i.. repair işlemi yapılabiliyormu arkadaşlar ?

Developer Mi Hesap İle mi8 yada Pocophone f1 cihazlara i.. repair işlemi yapılabiliyormu arkadaşlar ?
hayır hocam işlem yapılmıyor devoloper hesabın imei ile alakası yok devoloper hesabı sadece cihaz brick oldumu rom atmak ve onarım için kulanılıyor

Dear Sir/Madam,
Thanks for inquiry.

This is Hongkong customer service centre. On one hand, we have to say sorry to you for bringing you so much displeasure,please understand. and we can not operate your account and change the IMEI.you should click your phone’s Setting-->more setting-->developer options--->Device unlock status to log in your account to authorize the edl mode account.On the other hand, thanks for your feedback. We will consider it seriously and we will try to Improve the quality of our products.

Bu benim Honkong Xiaomiye yazdıgım Mail e gelen cevap.

Autorized edl hesabı için telefon unlock status menusunden hesabınızı kaydedin der kısacası, ancak benim rom eu rom ve bu menu yok, sanırım chineese yada global orjinal rom u fastboot ile flashladıktan sonra menulerimde bulacagım.

Yukardaki menuyu bulabilen varsa rom bilgisi verebilirmi. Mi8 için.

hocam sizin denediğiniz yetkili hesapla ilgisi yok sadece bootloader kilidi yetkisi için başvurmuş oluyorsunuz

Meizu 16th de bu işlemi halletmişler ben elimdeki mi8 i satıp ona gececeğim, oda android 8 ve sdm845 işlemcili ama nasıl oluyorsa oluyor.
zaten mi8 deki notch tasarımı ve yazılımdaki aksaklıklar yuzunden tadım bayagı kaçtı, xiaomi Samsung un yaptığı hatayı yapıyor, ayda 3-4 tane yeni model çıkarıyorlar, flagship dedikleri aletleri bile 1 ay geçmeden seviye düşüyor. Kaçın Arkadaşlar, nerdeyse 10yıllık Xiaomi ciyim ama bu son 2 senedeki kadar rezalet görmedim ben.
Adamlar parayı buldular, autorized account nedir yaaa, parayı veren herkesin telefonu ile aklı yeteneği yetiyorsa dilediği gibi oynama hakkı olması lazım.
Ben şahsen kim bana en çok kurcalama hakkını veriyorsa ona geçiyorum artık, bu arada izmirde satılık mi8 128 var bendeki.
Hocam cihazı satmadıysanız fiyat alabilirmiyim ?

hayır hocam işlem yapılmıyor devoloper hesabın imei ile alakası yok devoloper hesabı sadece cihaz brick oldumu rom atmak ve onarım için kulanılıyor

Merhaba,

Benim bir sorunum var. Bu sorun yetkili Mi hesabı veya developer hesabı ile çözülebilir mi acaba?

Sorunum şu:

Mi Max 3 telefonumda EFS yedeğini almadan, sadece QCN yedeğini aldıktan sonra, Mi Max 3'teki EFS partitionlarını sildim. QCN yedeğini telefona yazdığımda orijinal IMEI'ler geri geldi, ama cihaz hat alamaz hale geldi. Yetkili Mi hesap veya developer hesap ile telefonuma orijinal IMEI'lerini yazıp, telefonun hat almasını sağlamak mümkün müdür? Elimde sadece QCN yedeği var, EFS partition yedeği yok.

Geri
Üst Alt