Yardım Xiaomi Mi 9 SE Bootloader Unlock

reis4747

VIP Üye
xiaomi mi 9se test point bootloader ustalar gsmturkey ve halabtechten dosyalarını indirdim yalnız chimera görmüyordosyaları qfilde fail shara hatası veriyor neyle yükleyecez bu dosyaları yapan var ama nasıl yüklendiğini söylemiyor kimse

repair yaparım abide bootloder kilitli 370 saat verdi kapağını söktüm testpoint ile bootloder kırmak istedim olmuyor indirdiğim dosyalar yüklenmiyor

indirdiğin dosyadan kastın ne ekran görüntüsü atabilir misin?

indirdiğin dosyadan kastın ne ekran görüntüsü atabilir misin?

usta bunları neyle yükleyecez

20190923_143844[1].jpg
20190923_143853[1].jpg
20190923_143902[1].jpg

bu dosyaları yükleyemedim qfil hata veriyor umt hata veriyor chimera görmüyor neyle yükleyecem usta

şuan ben de deniyorum aynılarını :D sonuç alırsam yazarım buraya.

hydra yalan dolan işi. chimera bunu yüklemiyor dosyaları eksik.bu ancak umt veya quallcom flasher ile olur. umt'de şuan blob data hatası alıyorum.tekrar tekrar denemekte fayda var. çözülünce yazarım buraya.

bu yapanlar neyle yapıyor hangi box ile yüklüyor bunları umt hydra chimera hepsi var ama olmuyor
umt'de single değil multi işaretle.patch 1 ve 2 var.

hydra yalan dolan işi. chimera bunu yüklemiyor dosyaları eksik.bu ancak umt veya quallcom flasher ile olur. umt'de şuan blob data hatası alıyorum.tekrar tekrar denemekte fayda var. çözülünce yazarım buraya.

umt'de single değil multi işaretle.patch 1 ve 2 var.

umt hata veriyor usta çok denedim onla olmuyor

ustalar bunun chimera için olan dosyası yokmu not 7
Hsyn.2121 ustanın verdiği dosyayla hallettim bundada chimera için olanı yokmu

abi biz bulamıyoruz bulduğumuz uyumsuz bu mi 9 se için chimeraya uygun olanı varmı

sen bulursun abi not 7 oldu abi o verdiğin bununkine versen vallaha duacın oluruz :):)
Imeı repair konusunun altında unclock dosyasını isterseniz yapıp sonuç alan arkadaşlar vardı size dosyayı veririrler hocam

Imeı repair konusunun altında unclock dosyasını isterseniz yapıp sonuç alan arkadaşlar vardı size dosyayı veririrler hocam

abi iki saattir mi 9 se yorumlari okuyorum
Bl kilidi konusunda dosya falan paylasan yok bikac kisi sormus benim sordugumu cevap alamamis o bendeki dosyayi chimeranin gorecegi sekilde ceviremezmiyiz bl kilidi ici 1 ay sure veriyor

Geri
Üst Alt