Band 20 hatası hala devam ediyor mu? Zaten normalde cihaz yaşadığım şehrin göbeğinde çekmiyor. Kaldı ki band 20 olmadan arama bile yapamam herhalde :D

Band 20 hatası hala devam ediyor mu? Zaten normalde cihaz yaşadığım şehrin göbeğinde çekmiyor. Kaldı ki band 20 olmadan arama bile yapamam herhalde :D
Evet devam ediyor. Şu yeni bulunan yöntemi denemek lazım da ustalar yapıyor onu. Sadece sim ikiyi yapıyorlar

çin versiyon mi 9 se cihazım var
Global roma geçmek istiyorum
sıralamam nasıl olmalı?
önce rom sonra root sonra imei mi?
şuan BL kilidi açık

çin versiyon mi 9 se cihazım var
Global roma geçmek istiyorum
sıralamam nasıl olmalı?
önce rom sonra root sonra imei mi?
şuan BL kilidi açık
Bence önce global atın. O şekilde işlem yapın. işlemden sonra yüklerseniz yine yaptığınız işlem silinebilir (işlem=imie)

Evet devam ediyor. Şu yeni bulunan yöntemi denemek lazım da ustalar yapıyor onu. Sadece sim ikiyi yapıyorlar
Mi 9 yerine Mi 9 SE aldım. Paramda cepte kaldı arada pek fark yok. Band 20 giderilirse çok güzel olur. Anlamadığım soru şu band 20 hatası yüzünden sinyalmi çekmiyor?

Hocam video çekerseniz daha yararlı olur. Bazı adımlarda yanlış anlaşılma olabilir.

Twrp yüklenip root atıldıktan sonra cihaz güncelleme alacak mı? Ya da imei işleminden sonra fastboot oem lock yaparsak ve root kaldırırsak imei tekrar uçar mı?

ha ayuda . soy de colombia y hice los pasos mal y ahora perdi mi imei ayuda gracias

Hocam write dual imei diag portu görmüyor.Diag açık.

Mi PC lo reconoce, pero no se enciende.

Enviado desde mi dispositivo Mi 9 SE usando Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:
Band 20 hatası hala devam ediyor mu?

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar şimdi benim mi 9 se me twrp+magisk ile IMEI atıldı güncelleme gelecek mi? Gelirse direk yukleyecek miyim?

Birde başka yöntemi yok mu ustalar yapıyor felan demissiniz.Sadece twrp ve magisk ile mi atılıyor

Ben bu işlemi deniyorum ama bir türlü olmuyor sıkıntı IMEI hep bulunamadı hatası ne yapmalıyım? Lütfen yardım edin

Geri
Üst Alt