Twrp ile bölümleri temizledin mi?

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Konuda bahsedilen mi yoksa rom vb mi, bir de su an deniyorum da baştan failed to set property sys.usb.config to diag,adb hatası alıp diag açamıyorum terminalden mi açsam

Konuda bahsedilen mi yoksa rom vb mi, bir de su an deniyorum da baştan failed to set property sys.usb.config to diag,adb hatası alıp diag açamıyorum terminalden mi açsam
O konda bir fikrim yok dostum seni yanıltmayayım. Sürücüler yüklü mü?

dostum benim sorumun cevabını biliyor musun güncelleme konusu twrp ve masgisk le atılmış imei
Hayır başka boxlar ile atılıyor. Ama o boxlar parayla yani şu an parasız sadece bu yöntem var.

yüklü hocam terminalden açıyorum o halloldu
Hocam diag port için cihazı önce rootlamanız lazım twrp ile. Bu arada unutmayın twrp yüklendikten sonra magisk yüklemeniz lazım yoksa bootloader otomatik olarak Mi Recovery yükler.

Dostlar xqcn yedeği dosyası eksikmiş forumdakini yükleyince halloldu

İnanın aradığım tek soru şu: cihaz twrp ile güncelleme alır mı ?

Ben bugün eu rom atnistim ve o aldı ve normal üzerine flaşlayinca atıldı yani eu romda sıkıntı yok hocam

@akdrhmz, 2 gün sonra bende yapacağım inşallah sıkıntısız hallederim. Dikkat etmem gereken nir nokta varmı

yok hocam, anlatımları adım adım takip ederseniz hiçbir sorun olmaz, yapmadan önce twrp üzerinden efs bölümünün yedeğini de alırsanız ileride orijinal imei'lere dönmek isterseniz elinizde yedeğiniz olsun.

Güncelleme işi nasıl olacak peki bu konuda bilgin varmı dostum

Farklı modelde anlatmış da bu modele de denemek lazim. Olursa çok faydalı olur
Hocam bize o kod lazım adam programda kodu vermiş ama Mi 9 SE için o kod nedir bilmiyorum. Sizce nasıl deneyeceğim ben bunu?

Hocam bize o kod lazım adam programda kodu vermiş ama Mi 9 SE için o kod nedir bilmiyorum. Sizce nasıl deneyeceğim ben bunu?

O kodu bulmak kolay, kodu girince değişiyormu değişmiyormu o önemli daha öncede yazmıştım değişmediğini söylemişlerdi. Şuan bende bu telefon yok denemedim. Şuan siz bakınca o kodda hangi numaralar görünüyor.

O kodu bulmak kolay, kodu girince değişiyormu değişmiyormu o önemli daha öncede yazmıştım değişmediğini söylemişlerdi. Şuan bende bu telefon yok denemedim. Şuan siz bakınca o kodda hangi numaralar görünüyor.
Ben bu akşam anca bakarım o programa. Ama deneyeceğim buraya o gözüken kodu atarım.

üstad ben xqcn yedeğini almaya çalışınca program kapanıyor çözümü nedir?

Geri
Üst Alt