Pek öyle olacağını sanmıyorum, Snapdragon 845'ten sonra başka güvenlik önlemleri de alınmıştır. Büyük ihtimal Mi8 hallolunca bir bu kadar da Mi9 bekletecek
Ne diyelim hayırlısı. Mi 9 alacağım yakın zamanda ilk 1. sim sonrada 2. sim kullanmaya başlayacağım. sonrası mechul.

Selam arkadaşlar imei repair sonrasında cihaz 4g çekmiyor hat vodafone sebebi ne olabilir

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Farkli sim de deneyin. Sim ayarlarından 4g kapali olabilir.Ustamıza gelince çekecek
Yok hocam cihaz ilk aldığımda sıkıntı yoktu çekiyordu 15 gün bootloader kilidi açılmasını bekledim sorunsuz çekiyordu sim 4g destekli problem yok

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda Xioami Mi 9 Se cihazına nasıl imei repair işlemi yapılır onu anlatacağım.

Konu detaylarını ve linkleri görmek için konuyu beğenin ve yorum yapın. Sonra Sayfayı yenileyin linkler gözükecektir.

[Gizli içerik]
[Gizli içerik][Gizli içerik]
teşekkürler

usta nasıl bir ustaki piyasada bu kadar satışı olmaya devam eden bir cihaz kendisine ulaşmamış

bak millet tıkır tıkır yazıyor.. öyleki aynı qcn nin içinden sadece imei yi değiştirip milleti aynı mac i kullanan wifi qcn dosyası ile..
adamın evinde veya iş yerinde bu şekilde aynı yerden alınık imei yazılı cihazı ... aynı network de kullanmak istediğinde mac çakışmasından random atıyor. dolayısı ile bu tür bir sorun yaşamamak için kendim bu karışık ve üstün körü yapılmış anlatımı görsel olarak adım adım yapabilmek için bekliyorum

geçmiş de birinin anlatımı ile infocus a yapmış idim ama onun işlemcisi sd400 idi... ve zaman içinde uygulama ve sıralama da farklı olur diye merak ile bekliyorum ama sonuç yok...

kusura bakmayın adminler...... olacağı konusunda da ŞÜPHEM VAR

Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda Xioami Mi 9 Se cihazına nasıl imei repair işlemi yapılır onu anlatacağım.

Konu detaylarını ve linkleri görmek için konuyu beğenin ve yorum yapın. Sonra Sayfayı yenileyin linkler gözükecektir.

[Gizli içerik]
EywAllah usta

usta nasıl bir ustaki piyasada bu kadar satışı olmaya devam eden bir cihaz kendisine ulaşmamış

bak millet tıkır tıkır yazıyor.. öyleki aynı qcn nin içinden sadece imei yi değiştirip milleti aynı mac i kullanan wifi qcn dosyası ile..
adamın evinde veya iş yerinde bu şekilde aynı yerden alınık imei yazılı cihazı ... aynı network de kullanmak istediğinde mac çakışmasından random atıyor. dolayısı ile bu tür bir sorun yaşamamak için kendim bu karışık ve üstün körü yapılmış anlatımı görsel olarak adım adım yapabilmek için bekliyorum

geçmiş de birinin anlatımı ile infocus a yapmış idim ama onun işlemcisi sd400 idi... ve zaman içinde uygulama ve sıralama da farklı olur diye merak ile bekliyorum ama sonuç yok...

Hocam kurduğun hiçbir cümleden anlam çıkaramadık sorunu detaylı ve özenli bir şekilde yazarsan konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar Seve seve yardımcı olacaktır

[Gizli içerik]
görebilirsek eğer teşekür ve cevaba gerek varmı anlayacaz

Nerden biliyorsunuz ki ustamız kırsal bir bölgede değil?
Ben olduğum cadde işlem olmasına olmama rağmen bana xiaomi cihaz hi gelmez 3 5 ayda bir anca

Hocam kurduğun hiçbir cümleden anlam çıkaramadık sorunu detaylı ve özenli bir şekilde yazarsan konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar Seve seve yardımcı olacaktır

anlamadı isen yeniden oku yine olmadı o zaman yeniden okula başla.. işine gelmeyen bu tür HAZIR KALIB cevablar ile yazı yazıyor.. sanırım feyk hesablardan devammmmmm

[Gizli içerik]
Teşekkür

[Gizli içerik]
eline sağlık

anlamadı isen yeniden oku yine olmadı o zaman yeniden okula başla.. işine gelmeyen bu tür HAZIR KALIB cevablar ile yazı yazıyor.. sanırım feyk hesablardan devammmmmm
anlamamın sebebi ben değil sensin hocam yanlış anlama ama bu zamana kadar düzgün yazmayı öğrenememişisen bir zahmet sen yeniden okula gitmeyi dene =) burada sana yardımcı olmaya çalışan insanlara emrivaki yapmanda zaten başka bir olay. Bu sitedeki arkadaşlar ve adminler sana yardımcı olabilmek için buradalar dikkat edersen kimse sana yardım etmek zorunda değil buradaki herkes bu işi gönüllü yapıyor sana yardım ettiklerinde ceplerine ne bir kuruş para girer ne de bir kuruş para eksilir sorununu yazarsın bilgisi olan yardım etmek isteyen imkanı olan zaten elinden geleni yapar =) saygılar iyi forumlar...

Geri
Üst Alt