Bilgi Xiaomi Mİ 8 Dipper Ana Konu

IMG_20190520_004849.jpg
arkadaşlar sanki fake gibi durmuyor, bu günlerde belli olur atılıp atılmadığı

Mi 8 lite da çözülür mü sizce
Eğer mi 8 çözülürse mi 8 lite için de umut doğar diye düşünüyorum, aynı koruma olabilir ikisinde, ama bence bu mesaja güvenip kayıtsız cihaz varsa sizde,pasaport kaydını ihmal etmeyin çünkü olmazsa 31 mayıstan sonra elinizde kalır

Arkadaşlar kesinlik oranı nedir. Bende bekliyorum şu anda eğer olmuyorsa bir tane kendimize imei kardeşi bulalım.

hocam haber bekleyelim tek pasaporta 1,1 eklemeyi düşünen olursa lütfen iletişime geçin arkadaşlar valla bugun bi şebeke gitti geldi benim cihazda değiştirdim felan hattı bi şekilde geri geldi onuda anlamadım 2 hattıda aktif kullanıyorum. ben bu arda 31 den sonra kayıt yasaklanıyormu eski telefonların bu arada

hocam haber bekleyelim tek pasaporta 1,1 eklemeyi düşünen olursa lütfen iletişime geçin arkadaşlar valla bugun bi şebeke gitti geldi benim cihazda değiştirdim felan hattı bi şekilde geri geldi onuda anlamadım 2 hattıda aktif kullanıyorum. ben bu arda 31 den sonra kayıt yasaklanıyormu eski telefonların bu arada
31 in den sonra kayıt yasaklanmıyor sadece pasaport u kimin adına kaybedersen onun simi tek çalışır telefonda

Bakalim yarim saat sonra ararim iftar vakti gecsin

Iletisim bilgisi paylasmak yasak. Bu sekilde kandirilabilirsiniz dikkat edin. Mi 8 lite surum dusurulerek repair yapilabilir. Bir sikinti gormuyorum zaten bunda.

Iletisim bilgisi paylasmak yasak. Bu sekilde kandirilabilirsiniz dikkat edin. Mi 8 lite surum dusurulerek repair yapilabilir. Bir sikinti gormuyorum zaten bunda.
Mi 8 lite yeatılmıyor ,benim arkadaş mı 8 e imei atmış Suriyeli biri atmış diyor fatihte iletişim bilgisini alıp konuşup haber veririm size

Neden yapilmasin ki android8.1 yuklenebiliyor tele.

Valla hocam bende bulamadım bir yöntem. Daha önce 3,5 cihaza attım ama bu Pocophone (snapdragon 845) elimde patlıyacak. Hatta sahibindene yok parasına satılığa çıkardım. Eğer arkadaş gibi 1 pasaporta 1 imei'e paylaşmak isteyen olursa benle irtibata geçsin. Tek imei işimi görür. Masraflar en azından yarı yarıya düşer

Geri
Üst Alt