Arkadaşlar gördüğünüz gibi sürekli band3(1800Mhz) de.Herkez demi böyle acaba band 20 açık olan var mı ? bazı ustalar band 20 nin kapanmadığını söylüyorlar.Mantıkende kapanmaması lazım.Abimde de global cihaz var teknosadan alınma o da band 3 den bağlanıyor.Tam olarak çözemedim olayı.Bildiğim tek şey işlem öncesi turkcell de 96mbps olan speed test işlem sonrası 30 oldu. Sanırım bişeyler değişiyor
Bu da işlem geçirdi ama band 20 si açık.Sanırım kapanmıyor işlem sonrası.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-08-28-23-07-50-394_com.parizene.netmonitor.png
    Screenshot_2019-08-28-23-07-50-394_com.parizene.netmonitor.png
    266 KB · Görüntüleme: 48
herşeyi yapıyorum dual writer imei bağlantıda tamam pass yazısınıda görüyorum ama imeiler değişmiyor sıkıntı ne olabilir

herşeyi yapıyorum dual writer imei bağlantıda tamam pass yazısınıda görüyorum ama imeiler değişmiyor sıkıntı ne olabilir
Plakarı yazdrıktıktaan sonra hemen Qcn yazdırcaksınız sonra cihazı acıp kapatacaksınız değişmiş olur

kim yaptı işlemi band 20 olayı çözüldümü?
dostum sıkıntı band 20 değil.işlem sonrası bazı band lar kapanıyor sanırım.tam bilmiyorum.miui tr forum da da birisi bende 20 açık demiş.aynı işlemi yapmış

xiaomi mi 9 se boot kilidim kilitli imei kapandı o yüzden boot kilidi açamıyorum, boot kilidini açamadığımdan dolayı telefona root veya imei atamıyorum nasıl bir yol izlemeliyim telefonsuz kaldım kafayı yemek üzereyim.

xiaomi mi 9 se boot kilidim kilitli imei kapandı o yüzden boot kilidi açamıyorum, boot kilidini açamadığımdan dolayı telefona root veya imei atamıyorum nasıl bir yol izlemeliyim telefonsuz kaldım kafayı yemek üzereyim.
Mi unlock sitesini ziyaret edin.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ustam cihaza mi hesabı kurun ardından fastboot moda alın Xiaomi unlock istesindeki toolu indirin ve hesabınızı girin cihazı bağlayıp işlemleri yapın size süre verecektir mesela 168 saat zamanı geldigi zaman tekrardan aynı işlemleri yapın cihazın bootloader kilidi açılacaktır

cihazı roottladıktan sonra tekrar twrp acılıyor nedeni nedir

Selamın Aleyküm hocam neden benimki olmuyor benimkide mi 9se ?

merhaba mi 9t cihazım var imei den dolayı kapanıcak imei atmak konusunda hic bir bilgim yok olsada atamam zaten :) Aldığım yer istanbulda ve kargo ile göndermemi istiyor bulundugum yerden göndermem imkansiz gibi birşey uzaktan yardımla imei atabilen varmı varsa imei atmama yardim edebilirmi? Ücreti karşılığında. İmei var elimde

merhaba mi 9t cihazım var imei den dolayı kapanıcak imei atmak konusunda hic bir bilgim yok olsada atamam zaten :) Aldığım yer istanbulda ve kargo ile göndermemi istiyor bulundugum yerden göndermem imkansiz gibi birşey uzaktan yardımla imei atabilen varmı varsa imei atmama yardim edebilirmi? Ücreti karşılığında. İmei var elimde
Nerede kalıyorsunuz

Geri
Üst Alt