Diag açmama rağmen bu hatayı alıyorum yardımcı olabilecek var mı ?
Screenshot_1.png
Screenshot_2.png

Band 20 gidiyormuş imei işleminden sonra. İşlemi yapmadan önce band20 vardı işlemi yaptıktan sonra gitti diyen var mı?

ustam hepsini yazıldığı gibi yaptım diag mod da açık ama qpst programı diag portunu görmüyor sorun tam olarak nerede ,diag görmedği için yedek de yükleyemiyorum

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    140 KB · Görüntüleme: 19
ustam hepsini yazıldığı gibi yaptım diag mod da açık ama qpst programı diag portunu görmüyor sorun tam olarak nerede ,diag görmedği için yedek de yükleyemiyorum
Driver kurun bilgisayarı yeniden başlatın tekrar diag port açın düzelir

Özelden Yazıyorum
Hocam dün ikinci el bi mi9se aldık fakat ben fabrika ayarlarına dönmememiz gerektiğini bilmiyordum aldığımız kişi öncesinde cihazı kullanıyordu ve bl kilidi açık sanırsam ben hiç böyle bir işlem denemedim ve pek anlamadım düzgün bir videolu anlatım olmadığı için de korktum bu yüzden yardımcı olur musunuz bana da?

Hocam dün ikinci el bi mi9se aldık fakat ben fabrika ayarlarına dönmememiz gerektiğini bilmiyordum aldığımız kişi öncesinde cihazı kullanıyordu ve bl kilidi açık sanırsam ben hiç böyle bir işlem denemedim ve pek anlamadım düzgün bir videolu anlatım olmadığı için de korktum bu yüzden yardımcı olur musunuz bana da?
Özelden Yazıyorum

Hocam elimde Mi 9 se var işlem yapmak istiyorum bana da yardımcı olur musunuz?

Geri
Üst Alt