Twrp'den efs restore ya da qpst ile qcn restore 'den herhangi birini yaparsam oluyor değil mi?
Büyük çoğunluk efs den restore yaprak sıfırdan işleme başladı ve sorunu çözdu. Efs yedeği olamayan arkadaşlar orijinal qcn yedeği ile işlemi yaptılar. Iki türlü de sonuç başarılı. Tavsiyem ise efs restore etmek.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Büyük çoğunluk efs den restore yaprak sıfırdan işleme başladı ve sorunu çözdu. Efs yedeği olamayan arkadaşlar orijinal qcn yedeği ile işlemi yaptılar. Iki türlü de sonuç başarılı. Tavsiyem ise efs restore etmek.

Çok teşekkür ederim hocam.Peki IMEI repair için tavsiye ettiğiniz bir kaynak/makale var mı?

Çok teşekkür ederim hocam.Peki IMEI repair için tavsiye ettiğiniz bir kaynak/makale var mı?

Hocam Mi9se band 20 çözümü için yardımınız gerekli gibi bir konu var son 3 sayfayı okuyunuz.link paylaşımı yasak

twrpde terminal bölümünden silinmesi gerek kodlar için terminal bölümüne giriyorum. fakat bir kod göremiyorum boş.
Kendiniz yazacaksınız o kodların aynısını hocam

port açamıyorum. driverler kurulu , usb hata ayıklama açık. telefonu hangi modda pcye bağlayacağım

Fotoğraf olarak baglayabilirsiniz. USB hata ayıklama açık gerekli izinler veilmiş olmalı. Telefon rootlu olmak zorun

başka bir imei yazayım dedim fakat hala bi önceki imei kullanıyor .sanırım ben imei atma işlemini başarıyla yapamıyorum.

başka bir imei yazayım dedim fakat hala bi önceki imei kullanıyor .sanırım ben imei atma işlemini başarıyla yapamıyorum.
Efs silin
Diagnostig port açıp write dual ımeı ile çift ımeı yazın
Qpst ile xqcn restore edin
Write dual ımeı yazarsa olur sorun olmaz

Efs silin
Diagnostig port açıp write dual ımeı ile çift ımeı yazın
Qpst ile xqcn restore edin
Write dual ımeı yazarsa olur sorun olmaz
Write dual ile yazarsan band 20 gelemez. Qpst tool da iki farklı araç ile qcn yükleniyor iki kez arka arkaya, orda hata yapıyorsunuz. Google da

Xiaomi IMEI Repair (Mi9,9SE,Note7,Mi9T, vb.) - Xiaomi Yardım

Aramasını yapınız. Part datayi silmeyi ilunutmayin. Orijinal efs yedeğiniz varsa geri dönün. Orjinal qcn yedeği alın ve düzenleyin. Yoksa orijinal global qcn bulup onu düzenleyin, linkteki program jja qcn builder PC tarihini iki ay geriye çekince çalışıyor.

Alintiya yanlış kişi eklemişim bir üst mesaj sizin için

Merhaba Mi 9 t pro cihazım var bootloader acık magisk kurulu band 20 sorunum hat saffada vodafone kullanıyorum ve berbat bir internet berbat bir çekim gücü oluyor konusurken telefon kapanıyor bazen. band 20 tamır edılemıyor anladıgım kadarıyla eski repair olan imei kaldırıp imei atılmamıs hale nasıl gelebilir cihaz ? cevap için tşk ederim.

Merhaba Mi 9 t pro cihazım var bootloader acık magisk kurulu band 20 sorunum hat saffada vodafone kullanıyorum ve berbat bir internet berbat bir çekim gücü oluyor konusurken telefon kapanıyor bazen. band 20 tamır edılemıyor anladıgım kadarıyla eski repair olan imei kaldırıp imei atılmamıs hale nasıl gelebilir cihaz ? cevap için tşk ederim.

Orjinal EFS yedeği QCN yedeği veya bunlar yoksa başka bir cihazın orjinal işlem görmemiş qcn yedeği gerekli. Mi9 se de bu şekilde

Orjinal EFS yedeği QCN yedeği veya bunlar yoksa başka bir cihazın orjinal işlem görmemiş qcn yedeği gerekli. Mi9 se de bu şekilde
Sitede paylasılan mi 9 t pro için raphale.qcn var o işimi gorumu acaba ben suanda qcn yedegı aldım programla zaten hocam

Sitede paylasılan mi 9 t pro için raphale.qcn var o işimi gorumu acaba ben suanda qcn yedegı aldım programla zaten hocam
Siz efs yedeği alın qcn zaten bozuk edit yapmayacaksınız, efs de bozuk ama sorun olursa geri dönün diye. Sitedeki qcn orjinal band20 su bozuk olmayan ise sıkıntı yok. Deneyin görün

Geri
Üst Alt