Yardım Xiaomi Pocophone F1 IMEI Repair İşlemi

Bak yasak değilmiş valla paylaşırsan büyük sevaba girersin.
Zannetmiyorum paylaşılacağını uzun bir süre. Bence paylaşması küçük bir ihtimal ne burda ne başka yerde. Bu tip işleri yapanların çoğu tamirci çünkü onuda forum içinde gezerken gördüm müşterilerim diye bahsettiği kişiler var. Kimisi bu arkadaş gibi kimiside bu forumu yada bu işten anlamayan arkadaşları trollemeye gelmiş. Bu arada güzel paylaşımlar yapan arkadaşlarda var onların hakkını yememek lazım.

Hocam sayfada vip anlatım var banlamasınlar beni
Paylaş hocam burda banlasalar ne olacak.Paylaşki simsarlara kapak olsun.Yok emek miş yok bilmem neymiş.Sizinki emek değil mi siz niye paylaşmak istiyorsunuz.Paylaşın zaten öyle böyle ortaya çıkacak çok kişi öğrendi ilk siz olun hafızamızda kalın.Şimdiden teşekkür ederiz : )

Paylaş hocam burda banlasalar ne olacak.Paylaşki simsarlara kapak olsun.Yok emek miş yok bilmem neymiş.Sizinki emek değil mi siz niye paylaşmak istiyorsunuz.Paylaşın zaten öyle böyle ortaya çıkacak çok kişi öğrendi ilk siz olun hafızamızda kalın.Şimdiden teşekkür ederiz : )
Hayır Bu artislik Ne Biz Zaten Yasak Değil Paylaşım Yapabilirsin Diye Yazıyoruz Senin Sorunun Ne

@homefobi kardeşim, bir sürü insan senden cevap bekliyor. Sevabın büyük yazılacak açıklarsan :)

Adam isterse paylaşır, admin zaten yasak değil demiş. hala üsteliyorsunuz.
yöntem bende de yok araştırıyorum-deniyorum.
Kolaya kaçmak bizim milletimizin en büyük sorunu.
Az uğraşın ya.

Hocam ustamiz çok başarılıdır bu işlerde. Daha önce de onlarcasını yapmış zaten. Hatasız yapıyor. Yalniz irtibat sağlamayacağım artik kimseye

kusura bakmayın hocam ben sizden irtibat telefonu aldım ama arkadaşa geri dönüş sağlamadım çünkü istanbulda oturuyorum ve arkadaş sadece izmir gaziemir yurtiçi kargo şubeden teslim alırım telefonu diyor herhangi bir adres vermiyor arkadaşın ismi haricinde kendi hakkında bildiğimiz hiçbirşey yok ben 2500-3000 liralık bir telefon göndericem ve şahıs hakkında hiçbirşey bilmeyeceğim ve bu insanı ben tanımıyorum.. Hadi tanımakta çok önemli değil ama ismi cismi belli olan bir telefoncu vs olsa ve direkt işyerine gönderiyor olsak en azından adam esnaf deriz göndeririz ama ben ben şahsım adına güvenilirliğini bu şekilde sorgularım.. Birçok insanda sorgulamışki telefon gönderen olmamış.. Bu yüzden de sonucu paylaşan olmamış. Tekrardan kusura bakmayın o yüzden göndermedim.. Tartışma konusu olmaması adına yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir. Güvenip gönderen olur onada saygı duyarım..

kusura bakmayın hocam ben sizden irtibat telefonu aldım ama arkadaşa geri dönüş sağlamadım çünkü istanbulda oturuyorum ve arkadaş sadece izmir gaziemir yurtiçi kargo şubeden teslim alırım telefonu diyor herhangi bir adres vermiyor arkadaşın ismi haricinde kendi hakkında bildiğimiz hiçbirşey yok ben 2500-3000 liralık bir telefon göndericem ve şahıs hakkında hiçbirşey bilmeyeceğim ve bu insanı ben tanımıyorum.. Hadi tanımakta çok önemli değil ama ismi cismi belli olan bir telefoncu vs olsa ve direkt işyerine gönderiyor olsak en azından adam esnaf deriz göndeririz ama ben ben şahsım adına güvenilirliğini bu şekilde sorgularım.. Birçok insanda sorgulamışki telefon gönderen olmamış.. Bu yüzden de sonucu paylaşan olmamış. Tekrardan kusura bakmayın o yüzden göndermedim.. Tartışma konusu olmaması adına yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir. Güvenip gönderen olur onada saygı duyarım..
Arkadaş dediğiniz gibi biri olsaydi aramızda olmazdı zaten. Bu işleri yaparken kendi güvenliğinizi de düşünmek zorundayız. Karar size kalmış yinede.
İyi forumlar

Burası forum paylaşım sitesidir. Çıkar birileri paylaşır biz buna engel olmayız veya neden paylaşıyorsun demeyiz. Senin derdin ne?

İsteyen istediğini site Kuralları dahilinde paylaşabilir. Biz niye neden paylaşıyorsunuz demeyiz.

Ben ücretli bir dosya paylaşırım başkası aynı dosyayı ücretsiz paylaşır. Üye istediğini seçer alır. Hiç bir problem yok.​

@homefobi arkadaş belli ki paylaşmaktan vazgeçmiş çünkü başka konulara bugün cevap atmış durumda fakat o kadar etiketlenmesine ve moderatörlerin bir sorun olmayacağını söylemesine rağmen buraya bir şey yazmıyor.

Hocam elimizde umt varsa sizde yapabilirsiniz partiton ları silip umt ile yapabilirsiniz box sız nasıl yapılır bilmiyorum bağlanan kişi boxu bağlayıp yaptı anlamadığım şu site paylaşır paylaşmaz onun kararı neden bu kadar yükleniyorsunuz anlamadım beleş olunca canım cicim para olunca saldırmalar hoş değil ben bı forumdan çok fayda gördüm kendimden emin değildim o yüzden almadım yapan kişide aynı fiyata yaptı zaten

Hocam elimizde umt varsa sizde yapabilirsiniz partiton ları silip umt ile yapabilirsiniz box sız nasıl yapılır bilmiyorum bağlanan kişi boxu bağlayıp yaptı anlamadığım şu site paylaşır paylaşmaz onun kararı neden bu kadar yükleniyorsunuz anlamadım beleş olunca canım cicim para olunca saldırmalar hoş değil ben bı forumdan çok fayda gördüm kendimden emin değildim o yüzden almadım yapan kişide aynı fiyata yaptı zaten
iyi de hocam sen çözümü buldum dedin, şimdi de kalkmış yaptırdım diyorsun. dalga mı geçiyorsun insanlarla?

Geri
Üst Alt