Yardım Xiaomi Redmi 5A MCG3B Mi Account Remove

braveturks

Aktif Üye
21 Haz 2018
763
1,650
93
Herkese uzun bir aradan sonra merhaba,
Elimde bir tane Redmi 5A cihaz var. Mi account kırmaya çalışıyorum. Fakat account kırma konusunda bir türlü başarılı olamadım. BST Dongle ile deneme yaptım. İşlem başarılı dese bile tekrar kilit ekranı geliyor.
Bu konuda yardımıcı olabilecek var mı?

Not: Miui Sürümü : 10

Modoc

Aktif Üye
Özel Üye
2 Nis 2019
598
510
93
27
Azerbaijan
Ustam Fastboot Moduna Sok Telefonu
CMD Acip USB Ile Telefonu Bilgisayara Baglayip
fastboot getvar product
Kodu Yazib Cikan Modeli Yazarmisin

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
17,608
22,115
113
36
Herkese uzun bir aradan sonra merhaba,
Elimde bir tane Redmi 5A cihaz var. Mi account kırmaya çalışıyorum. Fakat account kırma konusunda bir türlü başarılı olamadım. BST Dongle ile deneme yaptım. İşlem başarılı dese bile tekrar kilit ekranı geliyor.
Bu konuda yardımıcı olabilecek var mı?

Not: Miui Sürümü : 10
Kalıcı kalkmaz. Ancak geçici kalkar. Kalıcı kalkması için server üzerinden kaldırmak lazım.​

braveturks

Aktif Üye
21 Haz 2018
763
1,650
93
Teşekkürler. Miracle farklı bir sürüm ile sorunu çözdüm. Herkese katkılarından dolayı teşekkür ederim. Ben yazılım yapmadığım için cihaz kabul etmiyorum. Fakat bazen diğer telefoncu arkadaşlar piyasayı gezdirdikten sonra bana son çare olarak cihazı getiriyorlar. Bundan dolayı arada bir sizi rahatsız ediyorum arkadaşlar. Sizlerin yardımları sayesinde olmaz gibi görünen sorunları kolayca hallediyorum.

Kerem47

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
13 Eki 2018
2,574
11,869
113
17
İstanbul
Teşekkürler. Miracle farklı bir sürüm ile sorunu çözdüm. Herkese katkılarından dolayı teşekkür ederim. Ben yazılım yapmadığım için cihaz kabul etmiyorum. Fakat bazen diğer telefoncu arkadaşlar piyasayı gezdirdikten sonra bana son çare olarak cihazı getiriyorlar. Bundan dolayı arada bir sizi rahatsız ediyorum arkadaşlar. Sizlerin yardımları sayesinde olmaz gibi görünen sorunları kolayca hallediyorum.
Geçmiş olsun abi

Üst Alt