Yardım Xiaomi Redmi Note 5 Diag Port Açılmıyor

• Konbuyu başlatan Mehmet4701
  • Başlangıç tarihi
20190106_140702[1].jpg

redmi note 5 cihaz ,diag port açmaya çalışıyorum,*#*#717717#*#* yapınca open diag failed yazıyor.
Unlock için 72 saat süre verdi, MIUI 9 yüklü.rootsuz nasıl diag açarım. yada sürümünü nasıl düşürebilirim
Arkadaş miui 9 fastboot getvar anti 4 yazırsa şu kod *#*#717717#*#* işlemez! ve hic bir zaman downgrade yapma !

BST ile Enable QC DİAG tuşuna tiklayib diagı aktiv etmek olar !
sorun imei repair ??? )))) sana QCN hediye )))))))))))))))))))

Ekli dosyalar

• redmi note5.zip
    407.2 KB · Görüntüleme: 196
Arkadaş miui 9 fastboot getvar anti 4 yazırsa şu kod *#*#717717#*#* işlemez! ve hic bir zaman downgrade yapma !

BST ile Enable QC DİAG tuşuna tiklayib diagı aktiv etmek olar !
sorun imei repair ??? )))) sana QCN hediye )))))))))))))))))))

usta bst ile diag port açmak için root gerekmiyormu basıyorum ona ama diag port açılmıyor

usta bst ile diag port açmak için root gerekmiyormu basıyorum ona ama diag port açılmıyor
Əziz qardaş ))) bu telefonlara root hic lazim deyil !

BST diag tuşunu tıklayandan sonra USBni ayir yeniden dene ))) şu an elimde o model var imei ile uraşırdım miui9.5 idi android 8.1.0 )) yapdim !

Əziz qardaş ))) bu telefonlara root hic lazim deyil !

BST diag tuşunu tıklayandan sonra USBni ayir yeniden dene ))) şu an elimde o model var imei ile uraşırdım miui9.5 idi android 8.1.0 )) yapdim !

tamamdır abi açıldı süpersin allah razı olsun

Borcumuzdu ! Allah sendende razi olsun ))) ben super deyilim ))) sadece yardim etdim! iyi gunler forum əhli !
Bu cihaz o zaman Anti rollback 4, o yüzden BST Dongle ile diagnostics açılıyor. Ama miui sürümü yüksek gibi IMEI Repair yapar mı?

usta repair yaptınmı yapabildinmi nasıl yaptın

[/QUOTE]

20190106_153726[1].jpg

usta sen nasıl yaptın erase nvm dediğimde bu hatayı veriyor

Ekli dosyayı görüntüle 1983

usta sen nasıl yaptın erase nvm dediğimde bu hatayı veriyor[/QUOTE] Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. CMD ekranına

fastboot getvar anti

yazın. Sonucu buraya atın.

eee abi neyapalım repair olmuyormu ozaman bu cihaz ustte yorum yazan azeri kardeşimiz yapmış repair yaptım yazmış ama

eee abi neyapalım repair olmuyormu ozaman bu cihaz ustte yorum yazan azeri kardeşimiz yapmış repair yaptım yazmış ama
Anti Rollback (ARB) Nasıl Kontrol Edilir.

Cihazı fastboot moda alıp CMD ekranına

fastboot getvar anti yazıp enter tuşuna basın.

CMD ekranında anti değeri yazıyor olacak

Anti: failed - 1 – 2 – 3 Yazıyorsa

Cihazınızda rollback kontrolü bulunmuyor. Ve yazılım versiyonları arasında geçişler yapabilirsiniz.

Anti: 4 yazıyorsa rollback kontrolü aktifleşmiş demektir.

Yazılım versiyonlarında düşürme işlemi yapamazsınız yaparsanız telefon brick olur.

Geri
Üst Alt