Yardım Xiaomi Redmi Note 5 Diag Port Açılmıyor

• Konbuyu başlatan Mehmet4701
  • Başlangıç tarihi
Abi o azerbaycanli kardesimiz yapmis bizimle paylassa guzel olacakta

Abi o azerbaycanli kardesimiz yapmis bizimle paylassa guzel olacakta
gelen defa yazanda benim ülkemi sana zahmet büyük harifla yaz yani "Azərbaycan";)
senin yapa bilmediyin problem oki sende telefon unlock olunmayıb ! status unlock olmalı ki repair ede bilesen ))))
ve sana bir tavsiyem bir kardeş kimi )))) yardim eden şexsleri teşşekür etmeyi unutma )))) biz zaten burda teşşekkü ici sizlere hizmet gosteririk ))))
herkese iyi günler )))):cool:

gelen defa yazanda benim ülkemi sana zahmet büyük harifla yaz yani "Azərbaycan";)
senin yapa bilmediyin problem oki sende telefon unlock olunmayıb ! status unlock olmalı ki repair ede bilesen ))))
ve sana bir tavsiyem bir kardeş kimi )))) yardim eden şexsleri teşşekür etmeyi unutma )))) biz zaten burda teşşekkü ici sizlere hizmet gosteririk ))))
herkese iyi günler )))):cool:

abi tşk ettik engüzel teşekkür allah razı olsun demek deilmidir bide bu unlock mevzusu 72 sat diyor abi sende bekledinmi okadar başka bi yolu varmıdır

abi tşk ettik engüzel teşekkür allah razı olsun demek deilmidir bide bu unlock mevzusu 72 sat diyor abi sende bekledinmi okadar başka bi yolu varmıdır
hepimiz beklemek mecburiyyetindeyiz ! bende bekledim okadar )))
başka yol var ! avtorize olunmuş Mİ akkaunt lazim ki beklemeyesen okadar )))) avtorize olunmuş akkauntla 1-3 saata hell etmek olur !
bende yok, olsaydi paylaşardim bedava !

hepimiz beklemek mecburiyyetindeyiz ! bende bekledim okadar )))
başka yol var ! avtorize olunmuş Mİ akkaunt lazim ki beklemeyesen okadar )))) avtorize olunmuş akkauntla 1-3 saata hell etmek olur !
bende yok, olsaydi paylaşardim bedava ![/Q
ustad box mudur o nedemek o nerden bulabiliriz yada satılan bişeymi

Mehmet kardeşim sana buradan yardım etmeye çalışıyoruz ama şansını çok zorluyorsun. Ben zaten sana gerekeni söyledim. Daha uzatmanın ne alemi var?

Paran çok ise yetkili mi hesabı satın alıp o kadar bekleme yapmazsın. Satan ve yardımcı olan kişiler var. 30 dolar.

Konuyu daha da uzatmanın mantığı yok. Azıcık anlayış azıcık.

Mehmet kardeşim sana buradan yardım etmeye çalışıyoruz ama şansını çok zorluyorsun. Ben zaten sana gerekeni söyledim. Daha uzatmanın ne alemi var?

Paran çok ise yetkili mi hesabı satın alıp o kadar bekleme yapmazsın. Satan ve yardımcı olan kişiler var. 30 dolar.

Abi yardimci oluyosun saol bu xiaomi cok karisik ve yeniyim bazen cok zorlaniyorum yapana kadar hakkini helal et abi

Abi yardimci oluyosun saol bu xiaomi cok karisik ve yeniyim bazen cok zorlaniyorum yapana kadar hakkini helal et abi
Sitede xiaomi hakkında bir çok konu var. Ayrıca yeni olmak başlamak sorun değil. Araştırmak, okumak kendini geliştirmek senin ellerinde. Sadece soru sorarak olmaz. Kendinde araştırma yaparak birşeyler öğrenebilirsin.

Abi soruyorum konuyu aciyorum emin ol benim gibi bilmeyen ogrenmek isteyen cok kisi vardir googleden arattirinca direk gsmturkey cikiyo bilen arkadaslar yardimci oluyor saolsun

Serdar bu yetkili mi hesabı nerden ala bilirim ? link vere bilirmisin ?

Satılık hesap yok ama işlem ücreti 20 $ cihaz başı team viewer ile bağlanıp yazılım atarız.
bende yazilim atmakda sikinti yok)))
bizde Bakıda unlock bootloader olunmadan global süruüm yazirlar 1 saata ,onu nasıl yapdıqını cok aradim sordum bir şey bulamadım !
siz bir meslehet bir tavsiye yapa bilirsiz ?

bende yazilim atmakda sikinti yok)))
bizde Bakıda unlock bootloader olunmadan global süruüm yazirlar 1 saata ,onu nasıl yapdıqını cok aradim sordum bir şey bulamadım !
siz bir meslehet bir tavsiye yapa bilirsiz ?
Yetkili hesap ile global sürüm flaşlıyor lar.Örneğin mi8 için hesap olmadan nasıl yazılım atıcaksınız.?

Arkadaşlar merhaba, çok acil imei değiştirmem lazım, tlf iki haftaya kapanıyor. Tlf root lu ama diag codu açamıyorum. Yardımcı olandan şimdiden Allah razı olsun.

Arkadaşlar merhaba, çok acil imei değiştirmem lazım, tlf iki haftaya kapanıyor. Tlf root lu ama diag codu açamıyorum. Yardımcı olandan şimdiden Allah razı olsun.
Ülkemizde mobil cihazların imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal bir suçtur.

Geri
Üst Alt