Tavsiye Xiaomi Redmi Note 7 IMEI Repair

Maalesef henuz yok. QCN dosyasini telefonun orjinal degerleriyle yukluyorum ( MEID-Seri no - wifi mac vs. ) yinede NV data is corrupted diye hata veriyor.
bendede redmi 7 var qcn değişytirdim qpst ile yazdım NV data is corrupted hatası almaya başladım cihazı açılır hale nasıl getirebilirim?

bendede redmi 7 var qcn değişytirdim qpst ile yazdım NV data is corrupted hatası almaya başladım cihazı açılır hale nasıl getirebilirim?
Merhaba burası uygun konu değil. Sitemizde uygun bölüme konu açın yardımcı olalım.​

Merhaba burası uygun konu değil. Sitemizde uygun bölüme konu açın yardımcı olalım.
hocam bende redmi not 7 var repair işlemini yapamadım yardımcı olabılırmısınız umt dongle box la yada chimera tools ile yapılıyormu bilgi verırsenız sevınırım teşekkurler.

hocam bende redmi not 7 var repair işlemini yapamadım yardımcı olabılırmısınız umt dongle box la yada chimera tools ile yapılıyormu bilgi verırsenız sevınırım teşekkurler.
Chimera yapmıyor. Manule veya umt dongle yapar

twrp modunda cihaza reset efs yapamıyorum adb shell yazıyorum ama cihazı görmüyor bilgisayar neden acaba driverlar kurulu

twrp modunda cihaza reset efs yapamıyorum adb shell yazıyorum ama cihazı görmüyor bilgisayar neden acaba driverlar kurulu
Adb 1.4.3 yükle. Sdk platform klasörü içinde dene.
Driverdan yapar.
Adb devices yaz önce tekrar dene

sorun çözüldü tşk

bendede bi tane var terminal bölümünde efs kodlarını giriyorum silmiyor? vesyiyon versiyon miuı 11.07

Geri
Üst Alt