hocam peki herhangi bir versiyonda açıyormu root olmadan

Herhangi bir versiyonu yükle , telefon açılsın. Usb hata ayıklama aç. Cmd ekrana gel , adb shell yaz , sonrasında setprop sys.usb.config diag,adb yaz diag açılmış olacak. Sonrasında normal repair işlemini yap, telefonu rootlamana gerek yok

Note 7 için eng rom yüklemene gerek yok, rootsuz diag açılıyor zaten.

Hayır ama repair için bootloader unlock yapmaya gerek yok. ENG rom atabilirsiniz kapak söküp aynı şekilde edl moddan. İşlem sonrası aynı şekilde stock rom yazarsiniz. Chimera, Ufi ve Tr Tools yazıyor şu anda sadece. Sadece UMT ile yapamazsınız.
Note 8 De Eng Rom Atarken Board Versiyonunun Yüksek Olmamasına Dikkat Edin

Hocam aynı sorun bende de var İstanbul’da ikamet ediyorum siz nerde ikamet ediyorsunuz telefonu getiriyim yapın lütfen ???
Uzaktan bağlantıyla yapıyoruz.Yukardaki numaradan ulaşmanız yeterlidir.

ustalar UMT yok elinde unofficial bl unlock dosyası olan var mı?

Bu yöntem ile cihaz açılıyor ama bl yine kilitlenmiş oluyor ustalar MIUI 11 android 10 daha düşük sürüm mü yüklemem gerek?

Bu yöntem ile cihaz açılıyor ama bl yine kilitlenmiş oluyor ustalar MIUI 11 android 10 daha düşük sürüm mü yüklemem gerek?
Ustam dükkana geçince bakarım. Uzun zamandır official gittiğim için şimdi hatırlamıyorum. Dukkana geçince bakarım. Ama arkadaşlar görürse benden önce de yardımcı olurlar inşallah. Hala elindeyse tabii

ustalar UMT yok elinde unofficial bl unlock dosyası olan var mı?
buradan indirip qfil chimera ile yapa bilirsin dosya yuklendikden sonra mi unlock gir unlock tıkla açılır fastboot sıyah ekranda ve sonra normal fastboot yazılımının içindeki flash all.bat dosyanın olduğu konuma adb fastboot dosyaları yapıştır flash all tıkla bu kadar

Ustam dükkana geçince bakarım. Uzun zamandır official gittiğim için şimdi hatırlamıyorum. Dukkana geçince bakarım. Ama arkadaşlar görürse benden önce de yardımcı olurlar inşallah. Hala elindeyse tabii

buradan indirip qfil chimera ile yapa bilirsin dosya yuklendikden sonra mi unlock gir unlock tıkla açılır fastboot sıyah ekranda ve sonra normal fastboot yazılımının içindeki flash all.bat dosyanın olduğu konuma adb fastboot dosyaları yapıştır flash all tıkla bu kadar

Çözdüm ustalar cihazı çok teşekkürler

bl unlock dosyası mi 6x ile aynıdır siyah ekranda kalması sorun teskil etmez fastboota girer bl unlock edin tekrar karanlık ekranda fastboota alın global rom atın duzelir

ustam önce çin romu at mi flash toll dan sonra cihaz açılsın bu dosyayı edl modda chimera dan falaşla ekran siyah kalıyor sıkıntı yok sonra umt de redmi note 7 unlok yap yapacak sonra global rom yükle yanlız android 9 yükle sonra işlemleri yapabilirsin daha dün aynısı benim başımdaydı android 10 da diag açmıyor
merhaba. bende çin rom da yemiyor. çin romunun android 9 ve 10 versiyonunu denedim. atladığım bir yer var mı acaba ?

note 7 eng yükleyince mi de kalıyor açmıyor bu sorunu neden yapar daha önce karşılasan ustalar yardımcı olursa sevinirim

Aynı sorun bende de vardı eng rom sonrası mi ekranı gelip gidiyordu daha sonra normal rom a dönmek istedim ama yazılımı yükleyince cihaz system hatası veriyordu ekrana ünlem çıkıyordu bende chimera ile lavender_global_images_V11.0.6.0.PFGMIXM_20200514.0000.00_9.0_global_861a3f2950 bu yazılımı yükledim bu yazılımla cihaz açıldı system destroyed hatası alan varsa bu şekilde deneyebilirler ve imei repair için uyumludur diag açılmama sorunu olanlar da yükleyip işlem yapabilir
kolay gelsin.

Telefonun arka kapağını söküp testpoint ile bootloader açabilirsiniz bu modelde. Anti-relock da yaparsanız wi-fi ye bağlanınca bl geri kapanmaz. Bootloader actiktan sonra twrp kurup twrp deki terminal üzerinden efs reset kodlarını yazıp direk umt ile diag açıp imeiyi yazabilirsiniz.
kredi yüklemek gerekiyormu üstad peki bu işlem için

aynı hata bende de var çözüm bulabilen var mı?

Geri
Üst Alt