Bilgi Xiaomi Redmi Note 8 Ginkgo Ana Konu

arkadaşlar redmi note 8 pro cihazınız brick oldu ise hiç görüntü yok (fastboot ve recoverye girmiyor) sadece titreme hissi oluyor ve şarj ışığı yanıyor ise size yardımcı olabilirim tamamen kendim deneyerek yaptığım ve sıfırdan yazılımı kurarak kendi cihazımı kurtardım dışarıda bu işlem için 200 ile 300 arasında fiyat çekiyorlar bilginize isteyene yardımcı olurum cihazı böyle olanlara saygılar.
yazılımı kendinizmi yaptınız yoksa hazırmı kullandınız
bide nasıl yaptığınızı baştan anlatırsanız iyi olur çünkü bu sorun çok oluyor
hepimizde bi yöntem var ama işe yaramıyor bide hangi yazılım bizede verirseniz iyi olur

arkadaşlar redmi note 8 pro cihazınız brick oldu ise hiç görüntü yok (fastboot ve recoverye girmiyor) sadece titreme hissi oluyor ve şarj ışığı yanıyor ise size yardımcı olabilirim tamamen kendim deneyerek yaptığım ve sıfırdan yazılımı kurarak kendi cihazımı kurtardım dışarıda bu işlem için 200 ile 300 arasında fiyat çekiyorlar bilginize isteyene yardımcı olurum cihazı böyle olanlara saygılar.

Selam, aynı durumdayım. Yardımcı olabilir misiniz?

Hocam bendede aynı sorun var yardımcı olurmusunuz. fastboot ve recovery girmiyor. BL unlock

Hocam bendede aynı sorun var yardımcı olurmusunuz. fastboot ve recovery girmiyor. BL unlock
Yetkili Hesapla Yaparız
Satısı Sitemizde Mevcut 150 TL
uzaktan bağlantı ile Yardımcı oluyoruz.

Yetkili Hesapla Yaparız
Satısı Sitemizde Mevcut 150 TL
uzaktan bağlantı ile Yardımcı oluyoruz.
Hocam geçen sefer Whatsapp tan iletişime geçtim yazılım atıldıktan sonra çince recovery geldi sordum yeniden başlatın dendi yaptım bidaha açılmadı aynı durumda kaldı . Dün parayı tekrar biriktirdim mesaj attım bakalım sonuca olmadı servise yollicam ist veya ankara ya

Hocam geçen sefer Whatsapp tan iletişime geçtim yazılım atıldıktan sonra çince recovery geldi sordum yeniden başlatın dendi yaptım bidaha açılmadı aynı durumda kaldı . Dün parayı tekrar biriktirdim mesaj attım bakalım sonuca olmadı servise yollicam ist veya ankara ya
Bizim Forumumuzdamı iletişime Geçtiniz?

Hocam nasil yaptınız acaba

s.a.

uzun uğraşlardan sonra imei bilgileri silinmiş ve bootloaderi kapatılmış redmi note 8 çin versiyonunu

bootloader unlock ve glabol roma çevirme işlemini bitirdik....
( Ufi ve diğerleri bu konuda işe yaramıyor )

ve nv data ile oynayan arkadaşlara tavsiyem kesinlikle orjinal qcn yedeğini almaları ve flashlama esnasında ( _flash_all.bat ) komutunu kullanmaları yönündedir...

bu bir arkadaşın nv datasını silmiş ve yeniden flash atma esnasında ( flash_all_lock.bat ) bu komutu kullanmıştır. Arkadaşa hayırlı olsun

sizin de başınıza böyle bir durum gelir ise : Orjinal ( Yani cihazın ) Qcn si mevcut ise yetkili hesap ile ENG rom atıp orjinal qcn sini geri yazmanız ve yetkili hesap ile normal rom atmanız sonra hesap ekleyip beklemek ve bootloader kilidini açmak ( cihazın hangi ülkeye ait olduğu önemlidir )

111.jpeg
222.jpeg
333.jpeg
444.jpeg

Ekli dosyalar

• 333.jpeg
    333.jpeg
    254.7 KB · Görüntüleme: 73
merhaba yardımcı olabilrimisiniz acaba

Bilen arkadaşlar bir işlem için ufi ne nakar kredi talep ediyor

Üstad bende de hiç bir şey açılmıyor, şarja taktığımda ışığı yanıyor. bilgisayarı görmüyor. sürekli takıp çıkarma sesi geliyor. Yardımcı olabilir misin?

Üstad bana da yardımcı olabilir misin

Geri
Üst Alt