Bilgi Xiaomi Redmi Note 8 Ginkgo Ana Konu

Uzaktan olmuyor mu? Cihazı kargoya vermek istemiyorum pek.

arkadaşlar redmi note 8 pro cihazınız brick oldu ise hiç görüntü yok (fastboot ve recoverye girmiyor) sadece titreme hissi oluyor ve şarj ışığı yanıyor ise size yardımcı olabilirim tamamen kendim deneyerek yaptığım ve sıfırdan yazılımı kurarak kendi cihazımı kurtardım dışarıda bu işlem için 200 ile 300 arasında fiyat çekiyorlar bilginize isteyene yardımcı olurum cihazı böyle olanlara saygılar.
mrb aynen başıma geldi sadece ışık yanıyo yardımcı olabilirmisin

bende iki tane çökerttim piyasaya gönderdim yapılsın diye
yani yetkili hesap olmadan olmuyor not 8 pro lar twrp ile yapılmıyor
fabrika rom sanra ses + açma kapama tuşu ile fastboot moda alıp reset efs koduyla sıfırlayıp
maui meta ile direk yazıyoruz sonra orjinal rom
benzer bir problemim var. redmi note 8 pro twrp ile yazılım denedim ancak hata verdi. tekrar fastboot global yazılım indirip sıfırlamak istedim ancak bu kez de flash all yerine unlock kilidi kapattım. yazılım da hatalı çıktı sanırım telefon reboot yapınca açılır gibi olup sürekli beni reboot menüye yönlendiriyor. fastboot da aktif ama hiçbir şey yapamadım. bu konuda uzaktan bağlanıp yeni bir rom atabilir miyiz? yardımcı olabilecek bir arkadaş veya siz? şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar redmi note 8 pro cihazınız brick oldu ise hiç görüntü yok (fastboot ve recoverye girmiyor) sadece titreme hissi oluyor ve şarj ışığı yanıyor ise size yardımcı olabilirim tamamen kendim deneyerek yaptığım ve sıfırdan yazılımı kurarak kendi cihazımı kurtardım dışarıda bu işlem için 200 ile 300 arasında fiyat çekiyorlar bilginize isteyene yardımcı olurum cihazı böyle olanlara saygılar.
hocam benim elimde aynı sekil cihaz var yardımcı olurmusun

Arkadaşlar elimde redmi note 8 pro var brick durumda fastboot modda kalıyor ufi ile yetkili hesapla ücretli yardım olacak birisi var mı tabi admin razı olursa :) iletişim kuracağım birisi var mı ?

Arkadaşlar elimde redmi note 8 pro var brick durumda fastboot modda kalıyor ufi ile yetkili hesapla ücretli yardım olacak birisi var mı tabi admin razı olursa :) iletişim kuracağım birisi var mı ?
Cihaz unlock mu?

arkadaşlar bana da yardımcı olur musunuz aynı sorun bende de var

hocam yetkili hesap için yardımcı olurmusunuz. Elimde not 8 pro var sürekli acılıp kapanıyor bootloader kılıdı kapalı
GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları giderilir.

Whatsapp İrtibat Numaramız:

0552 637 54 78
(Sadece Whatsapp üzerinden mesaj yazınız, lütfen hattı aramayınız!)

Telegram Adresimiz:

https://t.me/gsmturkeynet

ustam yardımcı olma şansın var mı

Geri
Üst Alt