Bilgi Xiaomi Redmi Note 8 Ginkgo Ana Konu

Merhaba Arkadaşlar Bugun Xiaomi Modelinden Redmi Note 8 Görüntü Yok Unbrick Olan Cihazı
Nasıl Diriltecegimizi Gösterecegim Dikkatli Bir Şekilde Videoyu İzleyip Yapabilirsiniz . Bu işlemlerde İmei Repair Bl Kapalı olsa bile
İmei Repair Yapabilirsiniz.
İnşallah Yardımcı Olabilmişimdir.

Video

Moderatör tarafında düzenlendi:
mi note 8 mi hesap unutulmuş server üzerinden nasıl çözeriz

arkadaşlar redmi note 8 pro cihazınız brick oldu ise hiç görüntü yok (fastboot ve recoverye girmiyor) sadece titreme hissi oluyor ve şarj ışığı yanıyor ise size yardımcı olabilirim tamamen kendim deneyerek yaptığım ve sıfırdan yazılımı kurarak kendi cihazımı kurtardım dışarıda bu işlem için 200 ile 300 arasında fiyat çekiyorlar bilginize isteyene yardımcı olurum cihazı böyle olanlara saygılar.
nasıl yaptın

Google Drive - Virus scan warning

(pass: HALABTECHHAMADAGHASSAN)
Ben bununla cozdum, HYDRA Tool kullanarak, bununla telefon start aldi.
Sonra adb command ile diag aktif edin, imei repair yapin-
adb shell
su
setprop sys.usb.config diag,adb

ufi dongle yapıyorum.gercı kredı kesıyo ama sonucta paramı alıyorum sıkıntı yok yanı
Selam bende ufi var kredide var arka kapağı açmadan yapabiliyormuyuz? Açıyorsak nasıl yapıyoruz test point yerleri neresi. Çok teşekkür ederim

Selam bende ufi var kredide var arka kapağı açmadan yapabiliyormuyuz? Açıyorsak nasıl yapıyoruz test point yerleri neresi. Çok teşekkür ederim
Ufi varsa arkasını açmaya gerek yok
Ses açma basılı tutup işlemi başlatacan

arkadaşlar redmi note 8 pro cihazınız brick oldu ise hiç görüntü yok (fastboot ve recoverye girmiyor) sadece titreme hissi oluyor ve şarj ışığı yanıyor ise size yardımcı olabilirim tamamen kendim deneyerek yaptığım ve sıfırdan yazılımı kurarak kendi cihazımı kurtardım dışarıda bu işlem için 200 ile 300 arasında fiyat çekiyorlar bilginize isteyene yardımcı olurum cihazı böyle olanlara saygılar.

Note 8 pro brick oldu. Box olmadan spflashtool ile yapmanın bir yolu var mı?

hocam merhabalar benim cihaz brick oldu yardımcı olsanız

çözüm nedir yardımcı olabilir misiniz?

Geri
Üst Alt