Yeniden Başlatma Sonrası NG Düşen Cihazları OK Yapma - Rootsuz

Zenlty

Firmware Team Leader at OMIX Mobile Technology
VIP Üye
Patch yapılan bazı cihazlar yeniden başlatıldığında root gittiğinden IMEI durumu OK olan cihazlar NG düşüyordu bunu çözmek için adb reboot recovery yapıyorduk veya recovery modunda açmaya zorluyorduk vs vs. Bunu müşteriye anlatmak binbir dert üstelik sıfırlama korkusu yaşıyorlar.

Bu soruna çözüm olması açısından bir uygulama kodladım, kullanımda sorumluluk kullanıcıya aittir.
Unutmayın ki patch sonrası yeniden başlatıldığında NG düşen cihazları rootlu açıp OK hale getiriyor.
Uygulamanın başka platformlarda paylaşılması kesinlikle yasaktır.

Kurulum
  • adb üzerinden kurulum oluyor sadece.
  • play store üzerinden play protect e girip ayarlara geçin
  • oradaki tikleri kapatın
  • adb açın usb hata ayıklama açıp pcye bağlayın
  • adb install -r -t yazıp boşluk bırakıp apkyı ekrana sürükleyin ve enter a basın.
Zip dosyasını ayıklamayı unutmayın lütfen.

Zip şifresi : risezenlty

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın.

Ekli dosyalar

• RiseZenRepairV1.zip
    2 MB · Görüntüleme: 1,042
Moderatör tarafında düzenlendi:
Dünden beri uğraştığım a260 u7 cihaz var patch yapıyorum ok ama 5 saniye sonra ng,bu söylediğiniz yöntem çozermi?
eft root magisk root değişik roomlar denedim boş

bende root gitmiyor
chimiera octoplusla patch yapıyorum

bende root gitmiyor
chimiera octoplusla patch yapıyorum
Siz patch yapıp bu uygulamayı deneyin.
Uygulamayı çalıştırıp patch fixer e basın telefon kapanıp açıldıktan 2 dakika sonra NG mi OK mu kontrol edin.

neyse bir türlü komutla yükleyemedim teşekürler

arkadas rica etsek .video cekib paylasa bilirmisin. yada adb ile komut verib apk ni nasil ekrana surusduruyoruz onu anlamadim .

ustam emeğine sağlık ama bi video çekip paylaşa bilirmisiniz bi zahmet kolay gelsin

g975f u9 başarılı apk dan anladıgım reboot to recovery yapıyor rootu aktif hale getiriyor root aktif oldugu için cihaz ok oluyor.yapanın eline saglık

g975f u9 başarılı apk dan anladıgım reboot to recovery yapıyor rootu aktif hale getiriyor root aktif oldugu için cihaz ok oluyor.yapanın eline saglık
Rica ederim, hayır reboot recovery ile çalışmıyor sebebi ise rootsuz bunun mümkün olmaması.
Farklı bir metot kullandım.

Programı ben yapmayı düşünüyordum ama hazır sen yapmışken kullanalım reis eline sağlık :) -end

nasıl olacak bu cihazlar a530f u10 bir kısa çözümü yokmu dur ??

S10e u8 de çalıştı. Çok teşekkür ederim hocam Allah razı olsun

Geri
Üst Alt