•  GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları giderilir.

İletişim:

Whatsapp

+1 (507) 512-5201

Telegram

https://t.me/gsmturkeynet

Yardım Huawei Honor 8X JSN-L22 IMEI Repair Sorunu

Yeni konu aç...
31 Ara 2019
10
0
1
Arkadaşlar Vodafone ve Turkcell açılmış. Turk Telekom ise Allah'a emanet 😁 Biraz daha daha bekleyecem eğer açılmazsa Vodafone'a geçiş yaparım.

nnexium

Yeni Üye
28 Kas 2018
7
2
3
Benimde hattım bimcell çalışmadı, eşimin hattını taktım bimcell onunki de, çalıştı telefon, başka operatöre geçsek etkiler mi acaba? Yada telefon numarasından kilitlenmiş olabilir mi?

1 Kas 2019
1
0
1
Benim hat vodafone açıldı ve çalıştı turkcel denemedim lakin türk telekom baska hat taktim o çalışmadı sebeke gelmedi ,vodafone ve türk telekom iki hattı birden takıp baksam diye düşündüm bu defa da 2 sim yuvası birden aktif okunca 4 ayda ikisi de kapanır düşüncesi ile 2 hat takmaya çekindim.Simdilik durum bu arkadaslar tel de 8x bu arada malum..

xpass

Yeni Üye
4 Tem 2019
19
12
3
bircok operator yakinda e-sim e geçecek. yani simkartsiz numara alinabilecek iphonlarda 2 hat aktif kullanabiliecek. boyle olursa sanirim e-sim internet üzerinden çalışacak. o zaman imei gerekli olmuyor ve her kapanan telefon internet üzerinden konusma yapabilecek mi ? cunku iphoneda1 imei var ve 2 hat calisacak nasil olacak ? eger İnternet üzerinden calisacaksa kapanan telefonlara gün doğdu demektir.

adnanmirsad56

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
10,507
17,763
113
bircok operator yakinda e-sim e geçecek. yani simkartsiz numara alinabilecek iphonlarda 2 hat aktif kullanabiliecek. boyle olursa sanirim e-sim internet üzerinden çalışacak. o zaman imei gerekli olmuyor ve her kapanan telefon internet üzerinden konusma yapabilecek mi ? cunku iphoneda1 imei var ve 2 hat calisacak nasil olacak ? eger İnternet üzerinden calisacaksa kapanan telefonlara gün doğdu demektir.
E sim dediğiniz işlem içinde telefonlarda imei bulunmaktadır.
Yani varsayımınız işe yaramayacak.
Özellikle yurtdışından cihaz getirip kaydettirenler e sim i kayıt etmedikleri için ilerde onunlail gili sorun yaşabilirler onu kullnmak istediklerinde.
Kayıt ederken her ikisininde imeisii yazmak lazım

30 Eki 2019
8
0
1
Hattını vodafone veya turkcell e taşıyan varsa sonuç paylaşabilir mi? Telefon telekomda mı çalışmıyor yoksa hattımıza mı kilitlenmiş bundan emin olmak adına.

27 Haz 2019
20
12
3
Başka operatör değil de sim kart değişikliği etkiler mi ?
Acaba numaraya mi blokelendi yoksa sim kart seri numarasina falan mi bilgisi olan var mı ?

31 Ara 2019
10
0
1
BTK'yı arayıp konuştum TurkTelekom'a tahminen ne zaman açılır dedim "kesin bir süre veremiyoruz, belki yarın belki 1 hafta sonra açılır hiç belli olmaz" dedi.

Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!